Воскресенье, 5 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровье4 головні сигнали про початок хвороби Альцгеймера

4 головні сигнали про початок хвороби Альцгеймера

Хвороба Альцгеймера – одна з найпоширеніших причин зниження когнітивних функцій у людей похилого віку. Про наявність цього розладу можуть свідчити порушення пам’яті та мови, а також апатія та дратівливість.

“Хвороба Альцгеймера розвивається в результаті порушень у роботі білків у головному мозку, що призводить до пошкодження нейронів, руйнування зв’язків між ними і в результаті до їх загибелі. А чим менше нейронних зв’язків, тим гірший мозок виконує свої функції. Тому при хворобі Альцгеймера страждає пам’ять , мислення, мова, здатність міркувати, орієнтуватися в навколишньому світі”, –  сказав Рассоха.

За словами лікаря, найяскравіший симптом цього захворювання – це порушення пам’яті, спочатку короткочасної. Другий сигнал про початок недуги – апатія, зниження інтересу до звичних справ. Також хвороба вказує зменшення активності. Четверта ознака – дратівливість, яка доходить до агресії. Зазвичай коли хвороба тільки починається, люди усвідомлюють, що з ними щось не так. Проте нерідко списують це особливості характеру, старіння чи наслідки стресу.

Хвороба Альцгеймера негативно впливає не лише на хворого, а й на його близьких, оскільки догляд за таким пацієнтом – це колосальне навантаження, зокрема психологічне. До того ж, рідним часто важко прийняти, що людина незворотно змінюється. Це призводить до тривожності, дратівливості, почуття провини через те, що не розпізнали захворювання на початкових етапах. Експерт радить обов’язково звернутися до фахівця тим людям, які відчувають, що ледве впораються з таким психологічним навантаженням.

storinka.com.ua

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
-6.7 ° C
-6.7 °
-6.7 °
95 %
4.3kmh
100 %
Вс
-4 °
Пн
-4 °
Вт
-3 °
Ср
-3 °
Чт
-7 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here