Суббота, 2 декабря, 2023
ГлавнаяЗдоровье4 неочевидні ознаки проблем з очима

4 неочевидні ознаки проблем з очима

На здоров’я очей та якість зору впливають багато факторів, у тому числі вік, спадковість та низка захворювань. Деякі з них небезпечні тим, що спочатку ніяк не проявляють себе. Однак вони мають низку симптомів, при появі яких слід звернутися до лікаря.

Так, однією з причин сліпоти людей похилого віку є глаукома. Це група захворювань очей, у яких ушкоджується зоровий нерв. Часто пошкодження спричинене аномально високим тиском в органах зору.

“Багато форм глаукоми не мають насторожуючих ознак. Ефект настільки поступовий, що ви можете не помітити зміни в зорі, поки стан не досягне серйозної стадії”, – зазначають фахівці Клініки Мейо (Mayo Clinic).

При цьому вони додають, що існує ряд неочевидних ознак, які можуть свідчити про наявність захворювання, які не потрібно ігнорувати. Йдеться про ореоли навколо вогнів, почервоніння очей, головний біль і нудоту.

Якщо не лікувати, глаукому, зрештою, вона призведе до сліпоти, попереджають фахівці. Тому з появою дивних симптомів чи відчуттів у власних очах вони радять якнайшвидше звернутися до лікаря.

lhealth.info

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
100 %
3.5kmh
100 %
Сб
1 °
Вс
-2 °
Пн
-4 °
Вт
-1 °
Ср
-0 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here