Пятница, 2 июня, 2023
ГлавнаяЗдоровье5 ознак нездорового кишечника

5 ознак нездорового кишечника

Кишковий мікробіом у величезній мірі відповідальний за стан імунітету, загального здоров’я людини, функціонування мозку, схильність до довголіття.

У кишечнику людського організму мешкає безліч видів мікроорганізмів, складових мікробіом (мікрофлору) кишечника. Серед них розрізняються “хороші” і “погані”, їх популяції в мікробіомі можуть бути збалансовані, або цей баланс виявляється порушеним. В останньому випадку як наслідки можуть виникати різні проблеми зі здоров’ям.

Чи виникали у вас останнім часом раптові збої травлення? Будьте обережні, тому що це може бути проявом нездорового кишечника. Також можуть виникати інші ознаки, що говорять про порушений мікробіом, і ці симптоми не можна ігнорувати. Своєчасне звернення до лікаря і корекція, лікування кишкових ускладнень допомагають уникнути багатьох проблем зі здоров’ям в майбутньому.

Різкі коливання ваги.  На думку медиків, будь-які раптові зміни ваги можуть бути ознакою нездорового кишечника. Його мікробіом спрямований на підтримку здорового травлення, і, будучи порушеним, він може сприяти неефективному переварюванню їжі і засвоєнню поживних речовин.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
18.7 ° C
18.7 °
18.7 °
77 %
4.2kmh
98 %
Пт
20 °
Сб
15 °
Вс
17 °
Пн
20 °
Вт
20 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here