Суббота, 4 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровье5 широко поширених міфів про цукровий діабет

5 широко поширених міфів про цукровий діабет

Ендокринолог Діляра Лебедєва розвінчала п’ять популярних міфів про цукровий діабет.

Якщо ви думаєте, що після встановлення діагнозу «цукровий діабет», вам доведеться сказати «прощавай!» активного способу життя, ви помиляєтеся. І це перший міф.

«Життя діабетика може бути повноцінним. Більш того, активний спосіб життя та правильне харчування грають одну з ключових ролей у процесі лікування. Необхідність виконання фізичних вправ обмежується лише їхньою інтенсивністю», — каже експерт.

Другий міф говорить про те, що за діабету повністю заборонені вуглеводи. Це не так, навпаки, саме вуглеводи є головним енергетичним запасом для організму. Не рекомендовані при цукровому діабеті лише швидкі вуглеводи, які провокують різкі стрибки цукру на крові.

Третя помилкова думка: якщо правильно підібрати лікування, тоді їсти можна все, незважаючи на діагноз. На жаль ні. Препарати, звичайно, допоможуть згладити неприємні симптоми, але головної проблеми вас не позбавлять. І саме харчування та контроль цукру в крові є головною умовою для підтримки балансу.

Четвертий міф – при діабеті не можна вагітніти. З огляду на сучасні можливості медицини, вагітніти можна. Але важливо дотримуватись однієї умови — постійний контроль глюкози в крові.

І, нарешті, п’ятий міф. Багато хто впевнений, що діабет загрожує лише людям із зайвою вагою та ожирінням. Насправді слідкувати за цукром у крові потрібно всім. Стати причиною діабету може непомітний вісцеральний жир, що огортає внутрішні органи.

Последние новости

Погода

Николаев
небольшой снег
-2.2 ° C
-2.2 °
-2.2 °
93 %
8.5kmh
100 %
Сб
-3 °
Вс
-4 °
Пн
-5 °
Вт
-4 °
Ср
-3 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here