Суббота, 4 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеАмериканські вчені відкрили секрет стрункості

Американські вчені відкрили секрет стрункості

Американські вчені встановили, що чим вищий у жінки дохід, тим менше зайвих сантиметрів на талії. Ожиріння – доля бідних.

Майже половина жінок з низьким доходом, які взяли участь у дослідженні, страждають на ожиріння. Вчені проаналізували дані тисяч жінок за 2011-2014 роки та з’ясували, що 45,2% з них страждають від надмірної ваги та мають низький дохід.

Представниць середнього класу, які мають ожиріння, дещо менше. За даними вчених їхня кількість становила 42,9%. А ось більшість жінок з високим доходом можуть похвалитися стрункою фігурою. Зайву вагу дослідники виявили лише у 29,7%.

Також вчені знайшли закономірність між ожирінням та рівнем освіти. Виявилося, що малоосвічені люди найчастіше мають зайву вагу. Вчені припустили, що деякі американки просто не усвідомлюють потреби вести здоровий спосіб життя.

Багато дослідників вважають, що гонитва за ідеальною вагою також дуже шкідлива для організму. Адже через це людина перебуває у постійному стресі. Тому часом бодіпозитив – це таки вихід. Але одночасно приймати себе і любити себе теж потрібно в міру, пам’ятайте, що ожиріння є причиною дуже серйозних захворювань.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
-3 ° C
-3 °
-3 °
81 %
5.8kmh
100 %
Сб
-4 °
Вс
-4 °
Пн
-4 °
Вт
-3 °
Ср
-4 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here