Пятница, 22 сентября, 2023
ГлавнаяОбществоАнтон Табунщик провів з представниками місцевої влади нараду з медичної реформи

Антон Табунщик провів з представниками місцевої влади нараду з медичної реформи

Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик провів нараду на тему медичної реформи за підсумками візиту до Дніпра. Про це повідомляється на сайті облради.

«У нас абсолютно різні показники чисельності населення, бюджету, кількості районів, громад і лікарень, але досвід колег з Дніпропетровської обласної ради щодо впровадження медичної реформи для нас дуже важливий. Голова облради Микола Лукашук і голова комісії з питань охорони здоров’я Аріна Пустова розповіли нам про нюанси впровадження наступного етапу медреформи», – пояснив Табунщик.

Згідно з цим етапом реформи, вся мережа закладів охорони здоров’я області повинна бути об’єднана в госпітальний округ. Відповідно до виду допомоги, що надається в медустановах госпітального кластера, лікарні будуть поділені на надкластерні, кластерні та загальні.

«Ми ознайомилися з роботою місцевих лікарень, які є зразками реформи: це лікарні Мєчнікова і регіонального медичного центру сімейного здоров’я. Вони є надкластерними закладами, тут проводяться найскладніші операції в світі. Вони мають десятки відділень і професійний і потужний штат. Поспілкувалися з керівним складом, побачили роботу зсередини і дізналися, як розвиваються медичні установи такого рівня. Планів багато, основна мета – надання якісної медичної допомоги нашому населенню», – заявив голова обласної ради.

Последние новости

Погода

Николаев
облачно с прояснениями
19.2 ° C
19.2 °
19.2 °
61 %
2.8kmh
59 %
Пт
18 °
Сб
29 °
Вс
16 °
Пн
21 °
Вт
26 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here