Пятница, 3 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеЦей спосіб життя захистить жінок від діабету

Цей спосіб життя захистить жінок від діабету

Дослідники виявили, що навіть за наявності гестаційного діабету жінки можуть у майбутньому захиститися від іншої форми цієї хвороби під час здорового способу життя. Він включає правильне харчування, відмову від куріння, спорт і боротьбу з зайвою вагою.

Гестаційний діабет – це захворювання, яке вражає значну кількість вагітних. Після пологів симптоми діабету у жінок, як правило, зникають, проте ці представниці прекрасної статі мають підвищений ризик подальшого розвитку діабету другого типу. І ось вчені з Університету Вашингтона встановили, що цей ризик можна помітно знизити, якщо жінки, які перенесли гестаційний діабет, слідуватимуть 5 основним принципам здорового способу життя.

До них відносяться здорова вага, правильне харчування, регулярна фізична активність, помірне вживання алкоголю та відмова від куріння. При дотриманні всіх цих 5 пунктів ризик розвитку діабету другого типу зменшується на 90%, порівняно з жінками, які не дотримувалися хоч одного з цих правил. Добре відомо, що сам собою здоровий спосіб життя пов’язаний з нижчим ризиком діабету другого типу у, в цілому, здорових людей середнього віку.

Однак менше відомо про те, чи відноситься це також до жінок з груп високого ризику гестаційний діабет, які вже мали в анамнезі, і чи впливає на цей зв’язок наявність ожиріння або генетичний ризик діабету другого типу. Тепер доведено, що навіть ті, що перенесли гестаційний діабет і мають генетичну ймовірність розвитку діабету другого типу, жінки все одно практично повністю від нього захищаються при веденні здорового образу.

ukrhealth.net

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
-0 ° C
-0 °
-0 °
72 %
4.7kmh
94 %
Пт
0 °
Сб
1 °
Вс
-4 °
Пн
-5 °
Вт
-4 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here