Среда, 1 февраля, 2023
ГлавнаяАктуальноЧи буде тепло в оселях миколаївців

Чи буде тепло в оселях миколаївців

Питання, що безумовно турбує жителів Миколаєва, як тих, які залишаються в місті, так і тих, хто тимчасово виїхав: чи буде тепло в житлових будинках?

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» інформує:

Підприємство подаватиме теплоносій до всіх житлових будинків, де це можливо. Мова не йде лише про зруйновані будівлі.

«Чому? Тому що температура в приміщеннях нижче +14 вже може з великою вірогідністю мати негативний вплив на будівельні конструкції через брак відповідного обміну та вологості повітря. Відсутність опалення житлових будинків також може стати чинником, що призведе до виходу з ладу внутрішньобудинкового обладнання, перш за все – трубопроводів опалення та радіаторів», — зазначає директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов, додаючи, що заміна цього устаткування буде коштувати набагато більше ніж платіжка за тепло.

Керівник теплопостачального підприємства також наголошує, що місто готується до різних варіантів розвитку подій в умовах війни.

«ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» буде робити все можливе, щоб опалювальний сезон у Миколаєві почався вчасно і теплоносій було подано до житлових будинків. Ми розуміємо всі ризики, всі можливі варіанти розвитку подій – готуємося до них. Але з відкритими вікнами від спеки в квартирі опалювальний сезон точно не пройде. Ми маємо вчитися бути економними та виваженими у питаннях теплоспоживання, я наголошую на цьому повсякчас. Тому до опалювального сезону мають готуватися не лише теплопостачальник та керуюча компанія, а й самі містяни. Елементарні речі також допоможуть мінімізувати тепловтрати в квартирі. Має бути командна робота», — аргументує Микола Логвінов.

Нагадаємо, поради як зменшити тепловтрати в квартирі:

https://cutt.ly/fCkuISR

 

Последние новости

Погода

Николаев
небольшой снег
0.9 ° C
0.9 °
0.9 °
95 %
8.2kmh
100 %
Ср
2 °
Чт
1 °
Пт
0 °
Сб
0 °
Вс
-4 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here