Вторник, 21 мая, 2024
ГлавнаяАктуальноЧисте та доглянуте місто - відповідальність кожного: У Миколаєві перевіряють дотримання правил...

Чисте та доглянуте місто — відповідальність кожного: У Миколаєві перевіряють дотримання правил благоустрою території

Миколаївські районні адміністрації щотижня перевіряють дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в місті. З цією метою з 2 по 6 жовтня фахівці адміністрацій виконали обстеження територій, під час яких звертали увагу на санітарний стан закладів торгівлі та сфери послуг, приватного сектору, прилеглої території та наявність угод на вивіз твердих побутових відходів, провели роз’яснювальні роботи та ряд інших заходів.

В Інгульському районі провели обстеження по пр. Миру, вул. 6 Слобідська, вул. Чкалова, пр. Богоявленський. Особливу увагу приділяли санітарному стану прилеглих територій до установ, підприємств, організацій, наявності договорів на вивіз ТПВ, присутності урн для сміття біля входу до закладів.

Сумісно з представником КП «Миколаївкомунтранс» оглянули території приватної забудови по вулицях 2 Поздовжня, 3 Поздовжня, 11 Лінія. Надали пять попереджень мешканцям щодо обов’язкового укладання договорів на вивіз ТПВ та роз’яснили стосовно дотримання Правил благоустрою. За результатами проведених обстежень на відповідальних осіб склали 18 адміністративних протоколів.

У Центральному районі провели обстеження території по вулицях Громадянська, Мала Морська та Спаська. Перевірили 30 об’єктів, за результатами склали 8 адміністративних протоколів. 

У Заводському районі обстежили територію по вул. Шосейна, 8 Березня, Дунаєва, Защука, Сінна. За результатами склали 15 адміністративних протоколи.

Спеціалісти відділу санітарної інспекції адміністрації Корабельного району провели обстеження вулиць приватного сектору (мкр Широка Балка та Об’їзна дорога). За підсумками склали 15 адміністративних протоколів. Надали 75 попереджень домовласникам та провели роз’яснювальну роботу щодо обов’язкової наявності договору на вивіз ТПВ та утримання прилеглої території в задовільному санітарному стані.

 


Последние новости

Погода

Николаев
облачно с прояснениями
21.9 ° C
21.9 °
21.9 °
61 %
2.9kmh
58 %
Вт
23 °
Ср
21 °
Чт
21 °
Пт
24 °
Сб
23 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь