Пятница, 23 февраля, 2024
ГлавнаяЗдоровьеЧому ниє серце після піших прогулянок

Чому ниє серце після піших прогулянок

Дивний випадок описав один 79-річний пацієнт, який звернувся до доктора Мартіна Скарра за порадою. Коли він проходить кілька десятків метрів, то буває змушений зупинятися через неприємні схоплюючі відчуття в серці, але кілометрові заїзди на велотренажері таких симптомів не викликають.

Описаний вами перший симптом однозначно вказує на стенокардію, яка викликає тупий біль у грудях, що тягне, викликану зменшенням припливу крові до серця. Але другий симптом викликає подив. Чому в одному випадку біль у серці виникає, а після занять на велотренажері ні? Стенокардія – це реакція серця на підвищені навантаження, і в обох сценаріях вона начебто має бути однаковою.

Але мені згадується один мій пацієнт, який щоранку йшов дорогою на станцію невеликим схилом. Так само, як і вам, йому було близько 80 і він зберігав хорошу фізичну форму. Пацієнт помітив, що кожного разу, коли він ніс важкий портфель, у нього боліли груди. А без портфеля болю не було.

Тоді я переправив його на електрокардіограму із навантаженням або запис електричної активності серця під час тренування на біговій доріжці. Результати показали, що його серцеву діяльність знижено під час тренувань, а тести підтвердили стенокардію. Додаткової ваги портфеля було достатньо, щоб спровокувати її напад. На велотренажері навантаження на серце може бути меншим – відсутнє додаткове навантаження, як при ходьбі. Можливо, спокійна їзда на тренажері утримує вас нижче за той поріг, при якому виникає напад стенокардії. Ось чому необхідно пройти через ЕКГ із навантаженням.

ukrhealth.net

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
6.9 ° C
6.9 °
6.9 °
64 %
4.2kmh
100 %
Чт
7 °
Пт
8 °
Сб
9 °
Вс
11 °
Пн
12 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here