Суббота, 30 сентября, 2023
ГлавнаяЗдоровьеЧотири ознаки, що у вас надто рідка кров

Чотири ознаки, що у вас надто рідка кров

Якщо кров у людини занадто рідка, це означає, що в ній міститься дуже мало тромбоцитів. Такий стан може іноді виникнути при деяких хворобах або через прийом ліків, що розріджують кров

Чотири ознаки, що у вас надто рідка кров

Занадто рідка кров може становити небезпеку для людини. Пов’язано це з тим, що у такому разі кровотечу зупинити може бути дуже важко. Ось кілька симптомів, які говорять про те, що ваша кров дійсно надто розріджена.

Часті синці. При надмірно рідкій крові синці у вас можуть виникати частіше, ніж раніше, або навіть легка травма може призводити до утворення синця.

Часті та рясні кровотечі. Якщо навіть за незначних травм кровотечу не вдається зупинити досить довго, це може говорити про надто рідку кров, стверджують фахівці з Національного інституту охорони здоров’я. Також ви можете помітити, що у вас стали часто кровоточити ясна, нерідко йде кров з носа, почалися рясні менструації або з’явилася кров у сечі чи стільці.

Наявність червоних плям на шкірі. Ці плями можуть нагадувати висипання у вигляді дрібних червонувато-фіолетових плям. Називаються такі плями петехіями. Експерти з клініки Майо кажуть, що зазвичай подібні симптоми з’являються на гомілках.

Відчуття втоми. Через занадто рідку кров може розвинутися анемія, або дефіцит заліза. Тому ви можете почуватися стомленим.

Последние новости

Погода

Николаев
ясно
20 ° C
20 °
20 °
46 %
2.5kmh
1 %
Сб
24 °
Вс
17 °
Пн
17 °
Вт
23 °
Ср
18 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here