Понедельник, 24 июня, 2024
ГлавнаяАктуальноЦікава інформація за результатами опитування миколаївців

Цікава інформація за результатами опитування миколаївців

Експерти OneWorks виконали проміжний аналіз результатів опитування миколаївців щодо генерального плану. Нагадаємо, що анкетування продовжується і кожен з жителів Миколаєва може висловити свою думку стосовно майбутнього нашого міста. Якщо ви цього ще не зробили, не зволікайте.

Ділимося з вами цікавими висновками опитування, що демонструють, як миколаївці оцінюють життя в місті до повномасштабного вторгнення 24.02.2022.

Зауважимо, що це не всі показники, повний аналіз буде оприлюднений після завершення анкетування.

Сподіваємось, ця інформація зацікавить якомога більше містян. Від вашої активності та небайдужості залежить ефективність розробки стратегії розвитку Миколаєва та врахування потреб кожного мешканця.

Отже, підсумуємо ваші відповіді.

Найвищий рівень задоволеності містян зафіксований за показником «Quality of home/Якість житла».

70% миколаївців, які вже взяли участь в анкетуванні, переважно або повністю задоволені якістю власного житла. Експерти відзначають, незалежно від району проживання, приватна власність, свій дім становить велику цінність для миколаївців.

Більше половини опитуваних — 56,5% — задоволені районом свого проживання. Найбільше позитивних відповідей дали жителі Центрального району.

Транспортна система в цілому задовольняє жителів мікрорайонів міста, окрім Корабельного, де найбільше людей оцінили її негативно.  

Рівень безпеки у власному районі проживання задовольняє 48% чоловіків та 45,5 % жінок. Більше позитивних відповідей дали мешканці Центрального району, негативних — Корабельного та Інгульського районів.

Організацією системи вивозу твердих побутових відходів задоволені 51% опитаних. Найкращий показник у Корабельного району.

Питання, що викликають у миколаївців негативну оцінку:

— найболючіше – стан вулиць та тротуарів. 64% респондентів відповіли негативно, при чому більше всього – жителі Інгульського району;

— доступ до набережних річок не вдовольняє 58% респондентів;

— більше половини — 53,5% — не задоволені зеленими зонами та громадськими просторами.

Шановні містяни! Чекаємо нових відповідей!

 

 

 


Последние новости

Погода

Николаев
ясно
18.2 ° C
18.2 °
18.2 °
69 %
3.6kmh
0 %
Пн
22 °
Вт
23 °
Ср
25 °
Чт
25 °
Пт
27 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь