Пятница, 24 марта, 2023
ГлавнаяВ странеДенис Малюська: Робота реєстру речових прав на нерухоме майно обмежена, в тому...

Денис Малюська: Робота реєстру речових прав на нерухоме майно обмежена, в тому числі, у зв’язку з можливими шахрайськими схемами

Робота реєстру речових прав на нерухоме майно обмежена, в тому числі, у зв’язку з можливими шахрайськими схемами. Зокрема, типова рейдерська схема: коли ставиться кілька «прокладок» (фірм-посередників), миттєво за один вечір майно продається декілька разів і потім його не повернеш. Про це повідомив Міністр юстиції України Денис Малюська в інтерв’ю «Радіо Свобода».

«Ми будемо пропонувати Кабміну встановити правило, що якщо майно придбав власник менш ніж місяць тому, – він його продати не може. Тобто нотаріус не зареєструє відчуження. Щоб не створювати ланцюжків добросовісних вигодонабувачів, в яких неможливо навіть через суд майно повернути.

Наша мета протягом кількох тижнів, можливо місяця, повернути можливість проведення операцій і реєстрацій купівлі-продажу нерухомості, як у довоєнний період – на територіях, де бойові дії не ведуться», — повідомив Міністр.

Більше про те, які операції з рухомим і нерухомим майном українцям зараз доступні — в інтерв’ю Міністра юстиції України «Радіо Свобода».

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
11.8 ° C
11.8 °
11.8 °
69 %
3.1kmh
100 %
Пт
17 °
Сб
14 °
Вс
12 °
Пн
10 °
Вт
-1 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here