Среда, 1 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеДенний сон більше години збільшує ризик серцевих захворювань на 82%

Денний сон більше години збільшує ризик серцевих захворювань на 82%

Подрімати – звичайне заняття, лов сорока підморгування протягом дня – звичайна справа в країнах по всьому світу. У той час, як денний сон може забезпечити відпочинок після довгого дня, з’являється все більше свідчень того, що він може принести більше шкоди, ніж користі.

Час від часу день може бути настільки довгим і стомлюючим, що потрібен відпочинок у середині дня, а швидкий денний сон може дати організму достатню додаткову зарядку, щоб дозволити людині пережити день із високим ступенем ефективності. І все ж таки дослідження останніх років почали показувати, що, хоча денний сон може принести деяку користь для здоров’я, він також може збільшити ризик деяких проблем зі здоров’ям.

Відповідно до багатьох досліджень, опублікованих останніми роками, про те, що денний сон впливає на організм, особливо на серцево-судинну систему. Серцево-судинні захворювання, спричинені поганою роботою серцево-судинної системи, є однією з головних причин смерті, від якої страждають понад сім з половиною мільйонів її мешканців.

Дослідження пов’язувало сон тривалістю більше години з 82-відсотковим збільшенням серцево-судинних захворювань та 27-відсотковим збільшенням смертності від усіх причин.

“Ризик розвитку діабету зростає на 46 відсотків, якщо денний сон триває понад годину”, – додає кардіолог.

Сон є важливим компонентом нашого здорового способу життя, а також дієти та фізичних вправ.

«Короткий сон може вплинути на наше здоров’я, але ми ще не знаємо силу цього ефекту або механізму, за яким він працює».

Хоча відомо, що денний сон може мати як позитивний, і негативний впливом геть загальний стан здоров’я, чому це не зовсім відомо.

ukrhealth.net

Последние новости

Погода

Николаев
небольшой снег
0.9 ° C
0.9 °
0.9 °
95 %
8.2kmh
100 %
Ср
2 °
Чт
1 °
Пт
0 °
Сб
0 °
Вс
-4 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here