Суббота, 2 декабря, 2023
ГлавнаяОбществоДепутати Миколаївської міськради затвердили коригування бюджету на поточний рік

Депутати Миколаївської міськради затвердили коригування бюджету на поточний рік

Депутати Миколаївської міської ради на сесії 29 вересня затвердили коригування бюджету на поточний рік. Про те повідомляється на сайті міськради.

За інформацією директора Департаменту фінансів Віри Святелик, всього перерозподілено 228 млн грн. вільного залишку бюджетних коштів.

Зокрема, збільшено витрати:
• управління охорони здоров’я — на 18 млн.грн. Крім того, перерозподілені кошти, отримані в результаті економії на комунальних послугах. Таким чином, близько 30 млн грн. вдалося направити на закупівлю сучасного медичного обладнання;
• департаменту житлово-комунального господарства — на 150 млн.грн. Значна частина цієї суми спрямована на збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Миколаївводоканал»;
• управління капітального будівництва — на 14 млн 399 тис.грн. Кошти передбачені, зокрема, на розробку проекту відновлення ліцею № 51, будівництво дитячого діагностичного центру з бомбосховищем, облаштування бомбосховища в ліцеї № 38 тощо.

Крім того, районні адміністрації отримають додаткові кошти на обстеження пошкоджених будівель та роботи з благоустрою та утримання територій: адміністрація Заводського району – 12 млн грн.; Корабельного району – 9 млн 800 тис.грн; Інгульського району – 18 млн грн.; Центрального району – 17 млн 300 тис.грн.

При цьому на 11 млн грн. зменшено витрати на управління освіти (за рахунок економії коштів в результаті переведення навчального процесу в режим онлайн) і також на 11 млн грн. — на управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Крім того, завдяки економії перерозподілено 3 млн грн. для поповнення матеріального резерву Миколаєва.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
100 %
3.5kmh
100 %
Сб
1 °
Вс
-2 °
Пн
-4 °
Вт
-1 °
Ср
-0 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here