Пятница, 24 марта, 2023
ГлавнаяЗдоровьеДіабет фатально впливає на тривалість життя

Діабет фатально впливає на тривалість життя

Останні дослідження наголошують на важливості підвищення поінформованості не лише про підвищений ризик ранньої смерті, а й про розмір ризику для певних осіб.

Вчені досягли великих успіхів у дослідженнях довголіття, продовживши якість життя мільйонів людей. Однак поширеність хронічних захворювань, що зростає, означає, що деякі групи населення можуть упустити ці досягнення.

Згідно з новими даними, діабет може мати найгірші наслідки для тривалості життя, збільшуючи ризик ранньої смерті на 96 відсотків. Діабет 2 типу має «найбільший вплив на тривалість життя» жінок, молодих людей та курців.

Статистичні дані показують, що ризик ранньої смерті у людей з діабетом на 84 відсотки вищий, ніж у населення загалом. Також було виявлено, що підвищений ризик ранньої смерті був вищим у жінок з діабетом 2 типу.

Фактично, у жінок ризик ранньої смерті був на 96% вищим, ніж у чоловіків на 74%. Це здивувало вчених, оскільки вважалося, що діабет 2 типу більше впливає чоловіче здоров’я, ніж жіноче.

Діабет 2 типу має більший вплив на тривалість життя жінок, курців і тих, у кого діагностовано діабет у молодшому віці. Жінка з діабетом типу, наприклад, може жити на п’ять років менше, ніж середня жінка у загальній популяції, тоді як жінка, у якої діагностовано діабет у молодшому віці, може втратити вісім років очікуваної тривалості життя.

ukrhealth.net

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
17 ° C
17 °
17 °
49 %
5.2kmh
100 %
Пт
16 °
Сб
12 °
Вс
11 °
Пн
7 °
Вт
3 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here