0.7 C
Николаев
Воскресенье, 27 ноября, 2022
ГлавнаяЗдоровьеДіабет фатально впливає на тривалість життя

Діабет фатально впливає на тривалість життя

Останні дослідження наголошують на важливості підвищення поінформованості не лише про підвищений ризик ранньої смерті, а й про розмір ризику для певних осіб.

Вчені досягли великих успіхів у дослідженнях довголіття, продовживши якість життя мільйонів людей. Однак поширеність хронічних захворювань, що зростає, означає, що деякі групи населення можуть упустити ці досягнення.

Згідно з новими даними, діабет може мати найгірші наслідки для тривалості життя, збільшуючи ризик ранньої смерті на 96 відсотків. Діабет 2 типу має «найбільший вплив на тривалість життя» жінок, молодих людей та курців.

Статистичні дані показують, що ризик ранньої смерті у людей з діабетом на 84 відсотки вищий, ніж у населення загалом. Також було виявлено, що підвищений ризик ранньої смерті був вищим у жінок з діабетом 2 типу.

Фактично, у жінок ризик ранньої смерті був на 96% вищим, ніж у чоловіків на 74%. Це здивувало вчених, оскільки вважалося, що діабет 2 типу більше впливає чоловіче здоров’я, ніж жіноче.

Діабет 2 типу має більший вплив на тривалість життя жінок, курців і тих, у кого діагностовано діабет у молодшому віці. Жінка з діабетом типу, наприклад, може жити на п’ять років менше, ніж середня жінка у загальній популяції, тоді як жінка, у якої діагностовано діабет у молодшому віці, може втратити вісім років очікуваної тривалості життя.

ukrhealth.net

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
0.7 ° C
0.7 °
0.7 °
81 %
3.3kmh
89 %
Вс
1 °
Пн
2 °
Вт
3 °
Ср
4 °
Чт
2 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here