Суббота, 30 сентября, 2023
ГлавнаяАктуальноДиректор ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" Микола Логвінов про роботу підприємства та підготовку до опалювального...

Директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов про роботу підприємства та підготовку до опалювального сезону

Директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов в ексклюзивному інтерв’ю Телекомпанія «Ніс-ТВ» розповів про роботу підприємства в нинішніх реаліях, підготовку до сезону, розрахунки споживачів та ситуацію з газом.

Про це повідомляє пресслужба підприємства.Коротко про головне:Громадськість сколихнула новина про влучання боєприпасу в котельню ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», однак, це не перший об’єкт, що постраждав від обстрілів. Працівники проводять ремонтні роботи, і зі свого боку – ми, як теплопостачальна організація, робимо все, аби містяни були з опаленням і отримали якісні послуги.

Підприємство готується до опалювального сезону, проводячи планові роботи, які повсякчас ускладнюються руйнуваннями від ракетних ударів і їх ліквідації, але все наразі згідно затверджених графіків.Фахівці завершили минулий опалювальний період, коли вже почалася повномасштабна агресія, і певно, починатиме новий теж у війну. Ми готуємося до цього, і опалювальний сезон не буде простим, це треба розуміти.

Проте підприємство подає теплоносій до житлового будинку – далі відповідальність керуючих компаній/ ЖЕКів/ ОСББ. Тому на сьогодні ними ведуться гідравлічні випробування внутрішньобудинкових систем, промивка тощо. Це важливий етап для отримання якісної послуги споживачами, тож нехтувати цим не можна. Ми ведемо роботу з балансоутримувачами, щоб ті були готові приймати теплоносій.

До початку сезону важливо, аби в будинках було мінімізовано тепловтрати. Зрозуміло, що вставляти нові вікна та двері, коли щодня місто обстрілюється і є вірогідність повторного нищення майна – недоцільно, проте використання тієї ж плівки, дошок, піни та підручних матеріалів – те, що треба зробити.

Опалення планується подати всюди, де є можливість. По-перше, це збереження внутрішньобудинкових систем та комунікацій від поривів, корозії та гниття, адже відсутність води в системі саме до цього і призведе. По-друге, відсутність опалення – це завжди сирість, наслідки теж зрозумілі.

Опалювальний сезон 2022-2023 рр. – сезон максимальної економії газу, у зв’язку з чим і було знижено норми мінімально допустимої температури в квартирах до +16 градусів. Попередньо від Уряду маємо запевнення, що енергоносій буде. Умови, звісно, для підприємства є кабальними, проте, ще є час для їхнього перегляду та прийняття відповідних рішень на різних рівнях.

Тарифи для населення залишаються на рівні минулого року. А для отримання відшкодування різниці наразі рахується новий тариф, який буде подано на розгляд виконавчого комітету.

Питання води у місті не обійшло стороною й підприємство, адже для заповнення мереж треба вода відповідної якості. Зараз продовжується буріння свердловин поблизу котельних та встановлення систем очищення води, що дозволяє вирішити одночасно питання з питною водою для містян та використання води для власних потреб підприємства. Паралельно ведемо переговори, аби у вигляді гумдопомоги отримати ще такі системи очистки та таблетованої солі для хімводопідготовки, її знадобиться у 10 разів більше, ніж зазвичай.

Підприємство висловлює подяку містянам, що сплачують за послуги. Наразі рівень розрахунків за минулий сезон на рівні 76-77%. Ці кошти спрямовуються на оплату газу, його транспортування, електроенергії, виплату заробітної плати працівникам, що під обстрілами готують об’єкти та мережі до сезону.

Загальний борг містян наразі близько 214 млн грн, з яких 132-135 млн – це борг опалювального сезону 2021-2022 рр., решта – борги минулих років. Важливо, що наші споживачі мають змогу заключити договір реструктуризації і сплачувати посильні суми, кожен випадок розглядається індивідуально.

Є й борги підприємства перед «Нафтогаз Трейдинг» за минулий опалювальний сезон. Ми виконуємо зараз зобов’язання перед електропостачальником і будемо далі закривати борг саме за газ, розглядається варіант укладання договору реструктуризації. Проте, сама ситуація є кабальною. Завдяки Асоціації міст минулоріч вдалося отримати відшкодування різниці в тарифах, що виникла внаслідок державної політики минулих років, та, більшість підприємств також отримали й аудиторські перевірки, якими значна сума коштів для відшкодування була знята. Така перевірка досі триває й на ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», і знято було близько 42 млн грн різниці в тарифах. А сума боргу за газ фактично рівна сумі боргу споживачів, які на сьогодні позбавлені можливості повністю розрахуватися з підприємством.

 

Последние новости

Погода

Николаев
ясно
20 ° C
20 °
20 °
46 %
2.5kmh
1 %
Сб
24 °
Вс
17 °
Пн
17 °
Вт
23 °
Ср
18 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here