Суббота, 4 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеДіти набагато частіше хворіють на коронавірус, ніж вважалось

Діти набагато частіше хворіють на коронавірус, ніж вважалось

Оскільки не так багато людей використовують вдома тести на COVID-19, експерти давно визнали, що справжня кількість випадків вища, ніж офіційні дані.

Нові дані показують, що серед дітей ця кількість ще вища. Такі висновки зробили на основі зразків крові дітей, яку брали в комерційних лабораторіях з причин, не пов’язаних з COVID, наприклад для вимірювання рівня холестерину чи свинцю.

Діти частіше хворіють на коронавірус

Серед 26 725 зразків крові, зібраних у травні та червні, майже 80% містили тип антитіл, які імунна система виробляє лише у відповідь на інфекцію, а не у відповідь на вакцини. Якщо припустити, що цей відсоток справедливий для всіх дітей США, CDC підрахував, що щонайменше 57 мільйонів молодих людей були інфіковані коронавірусом до кінця червня, що в чотири рази перевищує загальну кількість зареєстрованих випадків на той момент.

Навіть ця цифра може бути заниженою для випадків, які датуються початком пандемії, оскільки рівні цих явних антитіл у більшості людей падають до невизначених рівнів протягом року.

Актуально і для дорослих

Для дорослих такі дані доступні лише в квітні, але навіть тоді майже 60% зразків крові дорослих містили антитіла, які вказують на інфекцію.

Хоча деякі з цих інфікованих людей, можливо, проходили тестування вдома і не повідомляли про результати, інші, ймовірно, не підозрювали, що вони інфіковані, і ніколи не проходили тестування. Їхня імунна система, у багатьох випадках зміцнена вакцинацією або попередньою інфекцією, могла знищити інфекцію до того, як вона викликала будь-які симптоми.

Хороша новина полягає в тому, що останнім часом все менше дітей відчувають важкі симптоми COVID, які називають мультисистемним запальним синдромом.

health.24tv.ua

Последние новости

Погода

Николаев
снег
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
99 %
3.4kmh
100 %
Сб
-0 °
Вс
-4 °
Пн
-5 °
Вт
-4 °
Ср
-3 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here