Понедельник, 20 мая, 2024
ГлавнаяОбществоДитячий відпочинок: певні враження і непевна користь

Дитячий відпочинок: певні враження і непевна користь

На тлі системної корупції серед працівників мерії  Миколаєва, низки не подоланих  проблем міста та критики з боку містян, Миколаївська міська рада намагається покращити свій імідж за рахунок дітей.

Мерія Миколаєва регулярно висвітлює в ЗМІ та на своєму офіційному телеграм-каналі відправку миколаївських дітей в оздоровчі дитячі табори та оздоровчі заклади, розташовані у західних регіонах України та в місті Київ.

Зокрема, багато уваги було прикуто до відправки до оздоровчого табору, розташованого у Львівській області, 180-ти юних спортсменів, дітей діючих або загиблих в результаті бойових дій військовослужбовців ЗСУ, сиріт та переможців міжнародних змагань.

Однак, як і багато чого, що робиться у міськраді, відпочинок був організований недбало і формально, про що нам стало відомо з джерел близьких до мерії.

«Внаслідок корупції та некомпетентності міських чиновників діти не відпочивають і не тільки не покращують своє здоров’я, а насправді, втрачають його у львівському «оздоровчому» центрі.  Через низьку якість наданих послуг харчування у дітей виявляються проблеми з травленням, нудота, випадки підвищення температури. Попри це дітям не надавалася кваліфікована медична допомога, а необхідні ліки батьки купували за свої власні кошти. Адміністрація оздоровчого центру на звернення стурбованих батьків ніякої уваги не звертала» — повідомило наше «джерело».

За даними з наших джерел, адміністрація табору відпочинку не забезпечила належні умови для проживання миколаївських дітей. Батькам разом з дітьми довелося самостійно прибирати та готувати спортивні та навчальні приміщення для занять. Спортивний інвентар для тренувань та занять фізкультурою дітям навмисне не видавався і був виданий лише після наполегливих зауважень тренерів. І мало цього, за такої великої кількості дітей, їм не було виділено спеціального медпрацівника. Хоча, згідно угоді з організаторами про відпочинок дітей, медпрацівник мав бути поруч з дітьми цілодобово. Також дорослі, що супроводжували дітей, у приватній розмові повідомили, що атмосфера перебування не була привітною, відчувалося упереджене ставлення до групи, якесь роздратування, небажання спілкуватися. Ніхто прямо в очі не казав, що миколаївські діти — небажані гості, але і без усяких слів це відчувалося. А діти, як відомо, дуже чутливі до будь яких проявів неприязні до себе. Частина дітей старалася не звертати на те, що поруч відбувається уваги, але інша частина сприймала неприязнь до себе дуже чутливо. Про що, за словами супроводжуючих, діти часто говорили батькам у телефонних бесідах.

А в підсумку, як нам повідомив інформатор, мерія була вимушена відмовитись від послуг такого оздоровчого закладу. Сподіваємося, що на майбутнє негативний досвід співробітництва з закладами західних регіонів країни буде врахований, а підготовка оздоровчих закладів до прийому наших миколаївських дітей буде виконуватися заздалегідь, а не по факту їх прибуття на місце.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
14.3 ° C
14.3 °
14.3 °
91 %
2.4kmh
100 %
Пн
14 °
Вт
23 °
Ср
21 °
Чт
20 °
Пт
23 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь