Среда, 24 июля, 2024
ГлавнаяАктуальноДо уваги сільськогосподарських товаровиробників!

До уваги сільськогосподарських товаровиробників!

   Поточного року одним із напрямів державної підтримки сільгосптоваровиробників є виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь, на яких вирощувалася гречка.
   Форми документів для нарахування та виплати субсидії у розрахунку на 1 гектар оброблюваних угідь затверджені наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 03.09.2021 № 172.
   Повідомляємо, що бюджетна субсидія надається на безповоротній основі в межах бюджетних призначень у розрахунку на один гектар оброблюваних угідь, на яких вирощувалася гречка, у розмірі до 5000 грн. на один гектар, але не більше ніж на 300 га оброблюваних угідь одним отримувачем.
   Отримувачами коштів є сільськогосподарські товаровиробники – юридичні особи, незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичні особи – підприємці, які не мають порушених справ про банкрутство , не перебувають в стадії ліквідації, не мають протерміновану заборгованість по податках та зборах до бюджету більш як шість місяців.
   Документи для отримання субсидії сільгосптоваровиробники подають у паперовому вигляді, а саме:
— заявку на отримання субсидії;
— довідку про відкриття поточного рахунку, видану банком;
— письмове підтвердження, що отримувачу у поточному році не виділялася субсидія новоствореним фермерським господарствам за рахунок коштів бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» на площі посівів сільськогосподарських культур, на які надається субсидія;
— письмове зобов’язання повернути до державного бюджету в місячний строк бюджетні кошти в разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного отримання та/або нецільового використання;
— акт про висів насіння;
— заключний звіт про підсумки сівби під урожай поточного року (форма № 4 с/г);
— акт про збір врожаю.

   Заявки та документи на отримання фінансової підтримки приймаються обласною комісією до 15 листопада за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 1, департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Управління з розвитку споживчого ринку
департаменту економічного розвитку
Миколаївської міської ради


Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
83 %
3.9kmh
87 %
Ср
16 °
Чт
19 °
Пт
23 °
Сб
27 °
Вс
32 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь