Суббота, 4 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеДоведено, що чай знижує смертність від серцево-судинних захворювань

Доведено, що чай знижує смертність від серцево-судинних захворювань

У чому ключ до того, щоб жити довше? Не існує жодної срібної кулі, що веде до більш довгого життя, скоріше це низка факторів, які сприяють довгому та здоровому життю.

Будь то ранкове пробудження та підготовка до чотириденного робочого тижня з почуттям свіжості або підготовка до кінця довгого дня, гарячий напій завжди служив психологічною підготовкою чи розслабленням.

Тим не менш, деякі гарячі напої можуть забезпечити більше, ніж просто психологічний комфорт, деякі з них можуть допомогти збільшити тривалість життя та покращити загальний стан здоров’я, на думку групи вчених. Вчені давно прагнуть зрозуміти користь для здоров’я таких напоїв, як чай та кава, і те, як ці повсякденні напої можуть призвести до екстраординарних результатів.

Йдеться про чай.

Згідно з останніми дослідженнями, дві або більше чашок чаю на день пов’язані зі зниженням ризику смертності. Крім того, результати показали, що це не залежить від того, чи містить чай молоко або цукор, і не змінюється в залежності від температури чаю, що розглядається.

Згадане дослідження чаю проводилося протягом чотирирічного періоду з 2006 до 2010 року, а учасники спостерігалися протягом наступних 10 років. Саме з цього наступного періоду було зроблено висновки, оскільки було помічено вплив навичок чаювання.

ukrhealth.net

Последние новости

Погода

Николаев
небольшой снег
0.3 ° C
0.3 °
0.3 °
99 %
4.4kmh
100 %
Сб
0 °
Вс
-4 °
Пн
-5 °
Вт
-4 °
Ср
-3 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here