-0.4 C
Николаев
Суббота, 3 декабря, 2022
ГлавнаяАктуальноДруге дихання: Будинок культури УТОГ набув сучасного вигляду

Друге дихання: Будинок культури УТОГ набув сучасного вигляду

На території міста Вознесенськ Миколаївської області єдиним закладом для організації дозвілля осіб з інвалідністю зі слуху є будинок культури УТОГ, жодного іншого закладу такого спрямування немає. Будинок культури Первомайської ТО УТОГ, який розташований у м. Вознесенськ, – це місце для дозвілля молоді, сімейного відпочинку, та чи не єдиний заклад, де літні люди з порушеннями слуху зустрічаються, спілкуються, бережуть народні традиції та звичаї й передають їх новому поколінню.

Про це повідомляє ГО «Миколаївська обласна організація УТОГ».

У 2021 році перекладачка жестової мови Первомайської ТО УТОГ Оксана Миколаївна Романенко ініціювала проведення ремонту цього вознесенського приміщення. Члени Первомайської ТО УТОГ м. Вознесенськ підтримали цю ідею — й гуртом взялися до роботи. Зібрали списані, непотрібні речі, які не використовувались тривалий час, металеві вироби й здали на металобрухт, отримавши кошти на ремонт. Розчистили подвір’я від сміття, встановили нові вікна в фойє будинку культури.

Відтепер будинок культури м. Вознесенськ з новими вікнами та фасадом має більш сучасний вигляд.

Великої праці доклали Березовчук Володимир, Вінічук Іван, Левицький Василь, Вдовиченко Ярослав, Вдовиченко Михайло, Мартиненко Віктор, Шевцова Надія, Рубіс Адрій, Малихін Андрій — щодня вони робили будинок культури затишніше. А Середницька Тетяна взяла на себе видатки в розмірі 8 тис. грн на будівельні матеріали та продукти харчування, які щодня купувала й готувала з них смачні страви, якими частувала після напруженої праці активістів.

Злагоджена робота з ремонту будівлі та благоустрою території Вознесенського будинку культури глухих тривала з лютого до вересня 2021 р.

Тепер глухі жителі Вознесенщини з гарним настроєм відвідують свій будинок культури, саме тут відчувається увага до людей і бажання їм допомогти.

Працівники Миколаївської обласної організації УТОГ на чолі з І.Л.  Ревенком відвідали Вознесенський будинок культури УТОГ. Ігор Леонідович високо оцінив працю всіх членів ТО м. Вознесенськ, а також організаційну роботу перекладачки жестової мови О. Романенко, бо кожен добре розуміє як непросто у важкий для країни час знайти кошти, робочі руки і все це об’єднати для отримання позитивного результату. Адже часто-густо ці зміни залишаються непоміченими і не сприймаються, як щось особливе.

Заслуги в справі забезпечення добробуту будинку культури глухих, почуття соціальної відповідальності заслуговують на глибоку повагу і визнання.

Завдяки глухим Вознесенщини будинок культури досі гостинно відчиняє двері та щиро сподіваємось, що така єдність надалі творитиме добрі справи.

ГО  «Миколаївська  обласна  організація  УТОГ» закликає небайдужих громадян надати допомогу в продовженні відновлення зазначеного Будинку культури будівельними матеріалами чи грошовими коштами.

Кошти просять спрямовувати  за  такими  реквізитами  з  позначкою  НА  РЕМОНТ  БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ГЛУХИХ М. ВОЗНЕСЕНСЬК:

ГО «Миколаївська обласна організація УТОГ»

ОКПО No 03973068

МФО 326610

Розрахунковий рахунок: UA193266100000026000053231433 у КБ «Приватбанк».

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
-0.4 ° C
-0.4 °
-0.4 °
92 %
3.5kmh
100 %
Сб
2 °
Вс
2 °
Пн
1 °
Вт
1 °
Ср
2 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here