Пятница, 2 июня, 2023
ГлавнаяЗдоровьеФахівці розповіли, чому ми втрачаємо чутливість до запахів тіла

Фахівці розповіли, чому ми втрачаємо чутливість до запахів тіла

Вчені виявили мутацію в рецепторі запаху, через що аромат людського поту тепер сприймається менш інтенсивно. Раніше його відносили до дуже неприємних запахів.

Кожен з нас має власний набір запахів, які його дратують, але є і ціла низка універсально поганих. Наприклад, ті аромати, що ми можемо вловити в якомусь занедбаному громадському туалеті, або запах людського поту. Але вчені з Китайської Академії наук з’ясували, що останній запах тепер набагато менше дратує людей. Виявлено мутацію в рецепторі запаху людського поту, через що його стало набагато складніше вловлювати.

Втім, це стосується, на жаль, не лише поту, а й, наприклад, парфумів. Здатність сприймати інтенсивність різноманітних парфумів і туалетної води знизилася. Адже багатьом здається, що це пов’язано з якістю сучасної парфумерної продукції, і нібито в минулому парфум був набагато інтенсивнішим по своєму аромату. Китайські дослідники вважають, що рецептори запаху поту і парфуму тепер менш чутливі, і здатність людей разом з іншими приматами вловлювати ці аромати з часом знизилася через зміни генів, які кодують ці рецептори.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
18.7 ° C
18.7 °
18.7 °
77 %
4.2kmh
98 %
Пт
20 °
Сб
15 °
Вс
17 °
Пн
20 °
Вт
20 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here