Воскресенье, 5 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеГолод справді пов’язують з агресивністю

Голод справді пов’язують з агресивністю

Стан голоду справді сприяє збільшенню рівня агресивності та дратівливості.

Голод та агресивність

Голодна людина буває сердитою, це добре відомо багатьом. Нове дослідження продемонструвало, що відчуття голоду справді пов’язане з гнівом, дратівливістю та зниженим настроєм. Раніше інші вчені вже знаходили зв’язок між голодом та занепокоєнням, нервозністю та дратівливістю, а у дітей ще й з труднощами поведінки. Але зв’язок між голодом та емоціями чи настроєм був не настільки очевидним.

І ось тепер вчені оцінили ступінь, в якому самооцінка рівня голоду була пов’язана із щоденними коливаннями гніву протягом тритижневого періоду. Хоча наслідки голоду не завжди пов’язані тільки з гнівом, добровольців також опитували і про дратівливість для того, щоб отримати цілісніше уявлення про емоційність, показники задоволення, збудження, зміни настрою. У остаточну вибірку потрапили 64 особи, яких набирали через соціальні мережі.

Усі вони заповнювали щоденне опитування 5 разів на день протягом 21 дня. Добровольці відповідали про рівень голоду, ступінь дратівливості та агресії, вказували поточний емоційний стан на основі так званої сітки Расселла з двома шкалами від приємного до неприємного та від слабкого до сильного збудження. Результати показують, що голод був пов’язаний із гнівом, дратівливістю,агресивністю та меншим задоволенням, але не пов’язаний із збудженням.

zdorovia.com.ua

Последние новости

Погода

Николаев
небольшой снег
-6.4 ° C
-6.4 °
-6.4 °
95 %
4.5kmh
99 %
Вс
-4 °
Пн
-4 °
Вт
-3 °
Ср
-3 °
Чт
-3 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here