Вторник, 23 апреля, 2024
ГлавнаяЗдоровьеГра на зниження. Як продовжити життя хворому на гіпертонію

Гра на зниження. Як продовжити життя хворому на гіпертонію

Головні недуги нашого часу – інфаркти та інсульти. Більше половини всіх смертей пов’язані з ними. А самі ці хвороби пов’язані із гіпертонією.

ЧОМУ ГІПЕРТОНІЯ Є ОСНОВОЮ БАГАТЬОХ ХВОРОБ?

Високий тиск змінює судини, прискорює розвиток атеросклерозу, і через нього виникають інфаркти, інсульти та інші хвороби серця та мозку. Чи виходить, що в основі всіх цих хвороб лежить гіпертонія? Саме так, важко знайти людину з такими діагнозами, яка не мала б підвищеного тиску. І отже, знижуючи тиск або не допускаючи розвитку гіпертонії, ми захищаємо себе від 90% хвороб судин, серця та мозку. А заразом і від смерті, спричиненої ними.

ДОСКОНАЛІСТЬ НЕДОСЯЖНА, АЛЕ ПРАГНУТИ ДО НЕЇ НЕОБХІДНО

Таке жахливе становище не може бути вічним. І тому днями вчені, які працюють у співпраці з ВООЗ, опублікували прогноз, який показує, що лише зміна підходів до лікування гіпертонії може додатково зберегти від 76 до 130 мільйонів життів до 2040 року.

Відштовхуючись від феномена «трьох половин», вони пропонують нову пропорцію, що базується на тих же трьох групах гіпертоніків: 80:80:80. Це означає, що про свою хворобу мають знати 80% гіпертоніків, а не 50%. З них 80% повинні приймати ліки і у 80% ліки повинні знижувати тиск до цільових значень. На думку експертів, якщо розглядати людину як хомо сапієнса — людину розумну, таке охоплення лікуванням цілком реальне. Чому в розрахунках медиків пропорція не становить оптимальних 100:100:100? Людина неідеальна, у суспільстві завжди є скептики та фаталісти. На їхню частку і припадають 20%, що залишилися. storinka.com.ua

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
2.7 ° C
2.7 °
2.7 °
92 %
0.2kmh
99 %
Вт
9 °
Ср
10 °
Чт
8 °
Пт
12 °
Сб
14 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь