Понедельник, 4 марта, 2024
ГлавнаяЗдоровьеЯк працюють лікувальні заклади Миколаєва в умовах війни

Як працюють лікувальні заклади Миколаєва в умовах війни

Як працюють лікувальні заклади в Миколаєві в умовах війни, поінформувала начальниця управління охорони здоров‘я Ірина Шамрай. 

«Незважаючи на воєнний стан, ми повинні надавати допомогу, особливо тим пацієнтам, які знаходяться на межі плановості та ургентності», — каже Ірина Шамрай. 

Миколаївці ставлять багато питань щодо можливості запису до лікаря в електронному форматі.

«Хочу, щоб ви зрозуміли, ми живемо в умовах воєнного часу. І гарантувати нормальну роботу електронної черги ми не можемо. Однак робимо все, аби надати якісну медичну допомогу всім, хто цього потребує», — запевнила очільниця галузі охорони здоров‘я.

У Миколаєві спостерігається суттєвий відтік кадрів: дехто тимчасово виїхав з країни, інші не відвідують робочі місця в силу сімейних обставин.

Нестачу персоналу намагаються перекрити наявними силами. Ірина Шамрай попросила містян з розумінням поставитися до ситуації, якщо в деяких амбулаторіях не завжди можна записатися на прийом до лікаря. Однак миколаївці мають можливість прийти до закладу і, звернувшись до реєстратури, в порядку живої черги отримати необхідну допомогу.

Щодо госпіталізації.

Міністерство охорони здоров‘я дозволило до 50% заповнення хірургічного ліжкового фонду, в тому числі, плановими пацієнтами. І до 70% — відділень терапевтичного профілю. 

Міські заклади можуть надавати допомогу як ургентно, так і планово. Однак, Ірина Шамрай просить миколаївців врахувати всі ризики. 

«Наприклад, учора ввечері снаряд потрапив у одну з наших лікарень. Вибито сотні вікон та дверей. Вночі з корпусів, які постраждали, евакуювали пацієнтів. Зважаючи на те, що ворог прицільно б‘є по лікарнях, школах, дитсадках, я би просила вас врахувати можливі ризики», — каже вона


Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
3.2kmh
100 %
Пн
14 °
Вт
13 °
Ср
6 °
Чт
5 °
Пт
6 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here