Пятница, 3 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеЯкі вправи допоможуть попереку?

Які вправи допоможуть попереку?

Ці вправи допоможуть вам зміцнити поперек і позбутися болю в спині. Почніть із невеликої кількості повторень.

Якщо ви відчуєте, що вправи вам даються легко, можете збільшити їхню кількість. Займатися гімнастикою потрібно 3-5 днів на тиждень.

1. Ляжте на спину, напружте м’язи живота і уявіть, що вам потрібно втягнути його всередину і одночасно до грудей. Потім напружте сідниці, при цьому поперек має стикатися з підлогою. Тримайте сідниці напруженими протягом 2-3 секунд. Розслабтеся і повторіть вправу 7-10 разів.

2. Ляжте на спину, візьміться обома руками за праву ногу під коліном і зігніть під прямим кутом. Не розтискаючи рук, розігніть коліно і випряміть ногу. Тримайте її витягнутою протягом 2-3 секунд. Потім виконайте таку ж вправу лівою ногою. Повторіть по 7-10 разів для кожної ноги.

3. Ляжте на спину, одну ногу залиште прямою , коліно другої ноги обхопіть обома руками. Потягніть його до протилежного плеча, поперек при цьому має залишатися нерухомим. Утримуйте ногу у такому положенні 2-3 секунди. Повторіть те саме з другою ногою. Виконайте вправу по 7-10 разів для кожної ноги.

4. Ляжте на живіт, випряміть ноги і руки. Якщо вам незручно, під живіт можна покласти подушку. Спробуйте підняти спочатку одну, а потім другу випрямлену руку і потримати кілька секунд. Потім так само по черзі підніміть одну і другу ногу. Повторіть по 7-10 разів для кожного боку тіла.

napensii.ua

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
-1.2 ° C
-1.2 °
-1.2 °
87 %
4.8kmh
97 %
Пт
0 °
Сб
1 °
Вс
-4 °
Пн
-5 °
Вт
-4 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here