Понедельник, 26 февраля, 2024
ГлавнаяОбществоІрина Шамрай розповіла, як в Миколаєві проходить реорганізація медичних установ

Ірина Шамрай розповіла, як в Миколаєві проходить реорганізація медичних установ

Начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай в ефірі радіо «Миколаїв» розповіла про хід реорганізації медичних установ Миколаєва. Інформація опублікована на сайті міськради.

«На сьогоднішній день на рівні Миколаївської ОВА визначено напрямок розвитку мережі медичних закладів регіону, до якої входять і лікарні міста. При розробці враховувалися демографічні показники, стан лікарень і тенденції в запитах на послуги», – повідомила вона.

Так, на базі Миколаївського пологового будинку №3 зараз створюється перинатальний центр — установа з повним циклом надання медичної допомоги вагітним, породіллям і немовлятам. В даний час там йде ремонт за кошти міського бюджету. Згодом Міністерство охорони здоров’я України допоможе з оснащенням центру новим обладнанням. Про це йшлося під час візиту міністра Віктора Ляшка до Миколаєва.

Паралельно з реформуванням пологового будинку № 3 завершується процес приєднання пологових будинків №2 та №1 до багатопрофільних лікарень. Така необхідність пов’язана зі значним зменшенням навантаження на пологові будинки: за рік там було зайнято від 22 до 28% ліжок.

Крім того, на базі однієї з міських лікарень створено реабілітаційний центр, в тому числі для людей, які постраждали від війни. Там вже сформована мультидисциплінарна команда, і тепер центр оснащують необхідним обладнанням.

Також триває активна підготовка до будівництва сучасного лікувально-діагностичного центру на базі міської дитячої лікарні №2. Як пояснила Ірина Шамрай,»головне завдання – сконцентрувати надання амбулаторної медичної допомоги відвідувачам в одному місці, щоб батьки з дітьми могли максимально швидко пройти, наприклад, медогляд у кваліфікованих фахівців, з використанням сучасної апаратури».

Паралельно з проєктуванням йде закупівля обладнання та підготовка медичних кадрів для роботи центру. Також оновлюються окремі приміщення безпосередньо в дитячій лікарні № 2. Ремонт виконується за позабюджетні кошти. Зокрема, вживаються заходи щодо підвищення енергоефективності будівлі.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
6.9 ° C
6.9 °
6.9 °
94 %
3.4kmh
97 %
Пн
11 °
Вт
12 °
Ср
12 °
Чт
13 °
Пт
6 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here