Среда, 1 февраля, 2023
ГлавнаяАктуальноІталійський Університет Каттанео підтримає проєкт, присвячений відбудові міста Миколаєва

Італійський Університет Каттанео підтримає проєкт, присвячений відбудові міста Миколаєва

Італійський Університет Каттанео (LIUC) приєднався до міжнародної команди фахівців, які працюють над проєктом післявоєнної відбудови Миколаєва #UN4Mykolaiv. 

LIUC співпрацюватиме з міжнародною архітектурною компанією One Works та братиме участь у фазі проекту, що передбачає підтримку реконструкції баз даних та оцінку економічного впливу.

Робоча група #UN4Mykolaiv координується Європейською економічною комісією ООН і об’єднує 16 агентств та програм ООН, інших міжнародних організацій.

У грудні 2022 року у штаб-квартирі компанії One Works було підписано меморандум про співробітництво щодо створення Генерального плану Миколаєва.

Наші партнери взяли на себе зобов’язання на безоплатній основі розробити стратегію реконструкції міста за п’ятьма тематичними напрямками: транспортна та сполучна інфраструктури, зелена та водна система, соціальне житло, промисловий/виробничий розвиток, культурна спадщина.

Нагадаємо, що триває опитування миколаївців щодо генерального плану. Кожен може висловити свою думку стосовно майбутнього нашого міста. Переходьте за посиланням!

 


Последние новости

Погода

Николаев
небольшой снег
0.9 ° C
0.9 °
0.9 °
95 %
8.2kmh
100 %
Ср
2 °
Чт
1 °
Пт
0 °
Сб
0 °
Вс
-4 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here