Суббота, 2 декабря, 2023
ГлавнаяОбществоІталійські фахівці розробляють для Миколаєва проєкт інноваційного району

Італійські фахівці розробляють для Миколаєва проєкт інноваційного району

У Миколаєві триває робота над генеральним планом міста Миколаєва. Про те, на якому етапі знаходиться ця робота, в ефірі телеканалу «МАРТ» розповів директор департаменту архітектури і містобудування Миколаївської міської ради, головний архітектор Миколаєва Євген Поляков.

«Наші колеги з Данії — фахівці компанії «КОВІ» (COWI) — вже завершили розробку наступних стратегій: водопостачання, енергії, поводження з побутовими відходами, а також ландшафтної та транспортної. Впровадження заплановано до 2050 року. Зараз данці займаються розробкою технічних рішень», — повідомив він.

Також головний архітектор міста розповів про роботу над пілотним проєктом інноваційного району, яким займаються італійські партнери. Вже розроблена концепція майбутнього району, і тепер вибирається місце, де його можна буде розмістити.

«На форумі у Варшаві цей проєкт був представлений як можливість для інвестицій у розвиток Миколаєва. Робота по ньому буде продовжуватися, але вже є рішення, з яким ми можемо виходити до інвесторів», — повідомив Поляков.

Він уточнив, що інноваційний район буде займати площу приблизно один квадратний кілометр. Вже розглянуто понад 10 потенційних локацій, з яких підходять три, а по одній з трьох вже йде розробка концепції.

«Але назвати цю локацію ми зможемо тільки після доопрацювання рішення», – підкреслив головний архітектор міста.

Довідка

Генеральний план Миколаєва — це документ, який містить інвестиційні проєкти (технопарки, індустріальні парки) і який визначить напрямки розвитку трьох основних інфраструктурних сегментів: водопостачання, теплопостачання та поводження з твердими побутовими відходами. Робота над генпланом була розпочата влітку 2022 року. Проєкт координує Європейська економічна комісія ООН (UNECE), яка залучила для допомоги Миколаєву глобальну дизайнерську та архітектурну компанію One Works.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
100 %
3.5kmh
100 %
Сб
1 °
Вс
-2 °
Пн
-4 °
Вт
-1 °
Ср
-0 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here