Воскресенье, 21 апреля, 2024
ГлавнаяАктуальноЖителям двох мікрорайонів тепло постачатимуть реконструйовані котельні ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»

Жителям двох мікрорайонів тепло постачатимуть реконструйовані котельні ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»

На двох районних котельних по вул. Новозаводська, 48-а та вул. Самойловича, 42 до старту опалювального сезону 2021-2022 рр. фактично завершилася реконструкція. Про це повідомляє ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

Роботи проводили в рамках реалізації проєкту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України», який фінансується за рахунок позик, наданих Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР) та Фондом чистих технологій (ФЧТ). Позичальник — Міністерство фінансів України.

Так Миколаїв став першим містом в Україні, де фінішують роботи за проєктом Світового банку.На котельні по вул. Самойловича, 42, яка забезпечує теплом жителів Корабельного району, замінено два котли КВГМ- 30 на нові газові водогрійні котли фірми «Viessmann» типу Vitomax D HW, тепловою потужністю 23,3 МВт, кожен з пальниками німецької фірми «Еlсо». Також, на даному об’єкті замінено пальники і автоматику для існуючого газового котла ПТВМ- 30 ст. №1, установлено перетворювачі частоти датської фірми «Danfoss» на двигуни існуючих димососів і вентилятора подання повітря для котла ПТВМ- 30 ст. №1, замінено мережеві насоси на німецькі фірми «Wilo» 355 кВт з частотними перетворювачами, установлено сучасну систему водопідготовки, замінено трубопроводи, запірно-регулюючу арматуру й установлено систему управління котельною з погодним регулюванням температури.«На котельні по вул. Новозаводська, 48 ситуація була дещо складнішою. Ми довго вагалися чи починати реконструкцію саме цьогоріч, чи варто відкласти до наступного року. Поставка обладнання і ряд організаційних питань у зв’язку з пандемією коронавірусу потребували додаткового часу, якого у нас не було. Проте, в серпні ми все ж почали роботи з реконструкції, і в надкороткий термін все виконано на високому рівні, фактично за 3 місяці. До речі, це була остання котельня з паровим циклом. На сьогодні на котельних завершуються налагоджувальні роботи обладнання, проте обидва об’єкти постачають тепло миколаївцям», — розповідає директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.Зазначимо, що на котельній по вул. Новозаводська, 48-а замінено три парові котли ДЕ25-14 на три жаротрубні водогрійні котли Riello RTQ 10000T тепловою потужністю 10МВт кожен, з пальниками Riello RS 1300/EV BLU. Встановлено нові циркуляційні котлові насоси, гідравлічну стрілку, станції підживлення SiBoost Smart 2 Helix VE 1005, станції хімводопідготовки.Ці заходи дозволять підвищити якість надання послуги і значно економити енергоносії – природний газ, електроенергію і воду. А також знизять витрати на обслуговування котельної.

Нагадаємо, що минулоріч було завершено модернізацію котелень на вул. Білій, 71, ПГУ, 72 та вул. Спортивній, 1-к.


Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
3.2 ° C
3.2 °
3.2 °
87 %
3kmh
98 %
Вс
8 °
Пн
5 °
Вт
11 °
Ср
11 °
Чт
9 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь