Суббота, 4 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеКартопля та макарони можуть знизити ризик раку на 60 відсотків

Картопля та макарони можуть знизити ризик раку на 60 відсотків

Картопля, макарони, зелені банани, овес, горох, бобові культури багаті на резистентний крохмаль – цей тип харчових волокон може ефективно знижувати ризик розвитку раку.

Резистентний крохмаль містяться у багатьох продуктах, наприклад, у вареному, а потім охолодженому картоплі. Він є особливою формою вуглеводів, яка не перетравлюється в тонкому кишечнику, а ферментується в товстому кишечнику. Нещодавнє дослідження, проведене вченими з університетів Ньюкасла та Лідса, свідчить, що регулярне вживання резистентного крохмалю позитивно впливає на кишечник, перешкоджаючи розвитку колоректального раку.

“Продукти з резистентним крохмалем можуть знизити ризик розвитку раку кишечника до 60 відсотків, якщо приймати їх регулярно”, – цитує вчених німецьке видання Focus.

За словами фахівців, на резистентний крохмаль багаті зелені банани, овес, ряд круп, горох і боби, а також рис, картопля та макарони, які були охолоджені після варіння. Вони констатують, що саме цей тип вуглеводів благотворно впливає на кишкову флору, сприяючи зниженню ризику виникнення раку у верхньому відділі кишечника до 60 відсотків.

Як діє резистентний крохмаль на організм? Він не розщеплюється травними ферментами, а метаболізується бактеріями у товстій кишці, сприяючи зростанню корисної кишкової мікрофлори.

В рамках дослідження майже 1000 пацієнтів одержували резистентний крохмаль у вигляді харчових добавок протягом двох років. Його кількість приблизно відповідала кількості, що міститься в незрілому зеленому банані. В результаті вченими було зафіксовано зниження ризику раку верхніх відділів шлунково-кишкового тракту. Саме було показано, що знижується ризик розвитку раку верхніх відділів шлунково-кишкового тракту, зокрема стравоходу, шлунка, жовчних проток, підшлункової залози і дванадцятипалої кишки. За даними авторів, ефект від прийому добавок із резистентним крохмалем спостерігався ще через десять років після його припинення.

«За період після спостереження у 463 учасників, які приймали резистентний крохмаль, виникло 5 нових випадків раку верхніх відділів травного тракту. У групі, яка приймала плацебо, на рак захворів 21 із 455 учасників», – уточнили автори дослідження.

Експерти припускають, що резистентний крохмаль знижує кількість жовчних кислот у кишечнику. Їх надлишок може шкодити ДНК і цим сприяти раку.

ukrhealth.net

Последние новости

Погода

Николаев
снег
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
99 %
3.4kmh
100 %
Сб
-0 °
Вс
-4 °
Пн
-5 °
Вт
-4 °
Ср
-3 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here