Понедельник, 26 февраля, 2024
ГлавнаяЗдоровьеКлінічний психолог назвав типи людей, найбільш схильних до осінньої депресії

Клінічний психолог назвав типи людей, найбільш схильних до осінньої депресії

Люди, які вважають, що їхнє життя має розвиватися лише на краще, не готові до тимчасового зниження ефективності, тому найбільш схильні до осінньої депресії.

Він зазначив, що восени скорочується тривалість світлового дня, у багатьох спостерігається дефіцит вітамінів D та E. До того ж період відпусток закінчується – і тепер доводиться прокидатися раніше. Таким чином, зазначив психолог, накопичується фізична втома. І на когось всі ці фактори впливають негативно, тоді як інші зміни не спостерігаються.

І люди першого типу по-справжньому вірять у те, що їхнє життя має розвиватися виключно на краще. За словами експерта, коли тонус такої людини знижується, то всередині вона починає протестувати, потім виникає емоційна напруга, а як наслідок — з’являється сезонна депресія. А люди, що належать до другого типу, зазвичай готові до того, що самопочуття може тимчасово погіршитися, а ефективність знизитися. Отже, подібні зміни восени вони не сприймають так болісно. Першому типу психолог порекомендував знизити рівень вимогливості до своєї ефективності та комфорту. Хорс назвав ще одну причину погіршення самопочуття. storinka.com.ua

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
6.9 ° C
6.9 °
6.9 °
94 %
3.4kmh
97 %
Пн
11 °
Вт
12 °
Ср
12 °
Чт
13 °
Пт
6 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here