Понедельник, 20 марта, 2023
ГлавнаяВ миреКоротке життя Dynamic Island: Apple відмовиться від динамічного острівця в майбутніх iPhone

Коротке життя Dynamic Island: Apple відмовиться від динамічного острівця в майбутніх iPhone

Apple прислухалася до численних скарг і в 2022 році прибрала масивний “чубчик” з iPhone. Але зміни були не те що би дуже кардинальні, адже на його місце прийшов такий же великий і помітний виріз у верхній частині екрана. Схоже, ненадовго, пише 24.

Компанія розробляє спосіб узагалі відмовитись від будь-яких вирізів в екрані майбутніх моделей iPhone. У базі технологічних патентів виявлено документ, який містить опис відповідної технології від Apple.

Насправді варіант тут лише один – розміщення датчиків під дисплеєм. І патент описує саме такий метод.

У документі йдеться про те, що “дисплей може містити прозорі області з одним або кількома датчиками під ним уздовж верхньої межі дисплея, у кутку дисплея (наприклад, закруглений кут дисплея), у центральній частині вздовж верхнього краю дисплея (наприклад, виріз). Прозорі області дисплея можуть мати різні форми та розміри”.

Іншими словами,  Apple може вперше відмовитися від цілісного модуля Face ID, поєднаного з фронтальною камерою і датчиками світла і наближення . Замість цього перераховані елементи  будуть “розкидані” по всій площі дисплея , і працюватимуть крізь матрицю екрана.

Сама матриця при цьому не буде прозорою по всій площі – компанія передбачить окремі області, в яких не буде підкладки. Там і розмістяться всі необхідні елементи.

Підекранні датчики не можуть похвалитися високою швидкістю роботи, а фронтальна камера під матрицею досить погано знімає. Патент описує розв’язання цих проблем: у момент спрацьовування датчиків прозора область екрана над ними формуватиметься у вирізи або виїмки без активного зображення.

Цікаво, що патент не обмежується тільки смартфонами. Згідно з ним, описана  технологія може застосовуватися в iPad, Mac, Apple Watch, проєкційному дисплеї для авто і в майбутній гарнітурі AR/VR .

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
10.7 ° C
10.7 °
10.7 °
63 %
1.2kmh
98 %
Пн
11 °
Вт
9 °
Ср
12 °
Чт
14 °
Пт
17 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here