Среда, 8 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеЛікар пояснив, як біль у горлі може призвести до інвалідності

Лікар пояснив, як біль у горлі може призвести до інвалідності

За його словами, вся справа в піднебінних мигдаликах, які контролюють місцевий імунітет, ловлять різні інфекції та знищують їх.

Запалення у горлі без правильного лікування може призвести до серйозних ускладнень, у тому числі на серці. Про це попередив лор-лікар вищої категорії кандидат медичних наук Володимир Зайцев.

Біль у горлі найчастіше не сприймається як небезпечний симптом, багато людей навіть не звертаються до лікаря при її появі, сподіваючись швидко її позбутися. Проте неприємні відчуття, за словами фахівця, можуть сигналізувати про запалення піднебінних мигдаликів, яке, своєю чергою, створює загрозу для серця.

“Бує так, що людину починає турбувати серце, вона відчуває ниючий, що давить біль, а причина полягає в підступному стані, що не залежить від серця. Є так звані сполучені органи. У даному випадку піднебінні мигдалики, або, як їх називають у народі, гланди , можуть проводити серце “  .

Як зазначив Зайцев, піднебінні мигдалики повинні захищати організм людини від небезпечних інфекцій, у тому числі вражають серце. Коли вони запалюються, у кровотік можуть потрапити патогени, що викликають, зокрема, міокардит та ендокардит. При цьому лікар уточнив, що спровокувати розвиток міокардиту може запалення піднебінних мигдаликів, а не фарингіт, ларингіт або запалення носоглотки. Медик зауважив, що міокардит – це тяжке захворювання, яке призводить до госпіталізації, а в найгіршому випадку – до інвалідності. Щоб уникнути розвитку ускладнень, Зайцев порадив своєчасно звертатися до лікаря у разі неприємних відчуттів у горлі, не ігнорувати цей симптом і не займатися самолікуванням. euromd.com.ua

Последние новости

Погода

Николаев
переменная облачность
-8.4 ° C
-8.4 °
-8.4 °
93 %
2.8kmh
50 %
Ср
-4 °
Чт
-3 °
Пт
-0 °
Сб
1 °
Вс
1 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here