Суббота, 4 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеЛікар розповіла про небезпеку переїдання дині та кавуна для деяких громадян

Лікар розповіла про небезпеку переїдання дині та кавуна для деяких громадян

Надмірне вживання дині та кавуна може спричинити розлад травлення, а особливо обережними з цими продуктами слід бути пацієнтам із цукровим діабетом.

За словами експерта, для звичайної людини за умови відсутності індивідуальної непереносимості велика кількість дині або кавуна не становить великої небезпеки. У той же час збільшення дози таких продуктів може спричинити послаблення випорожнень, метеоризм, бурчання.

«Якщо йдеться про людину з порушенням обміну, зокрема вуглеводного, важливо розуміти, що може статися неконтрольоване збільшення рівня глюкози. Якщо це крайні ступені порушення вуглеводного обміну, як цукровий діабет, доведеться коригувати дозування на час використання таких сезонних продуктів. Можливе погіршення загального самопочуття, тому що глюкоза спочатку є токсичним продуктом для нашого організму. Невипадково у нас еволюційно існує підшлункова залоза та інсулін – гормон, який знижує рівень глюкози», – пояснила Лазуренко.

Вона наголосила, що вживання таких солодких продуктів, як кавун та диня, може різко підвищити глюкозу. Також ці плоди можуть призвести до викиду інсуліну, внаслідок чого може настати зворотна ситуація — гіпоглікемія, тобто різке падіння рівня глюкози нижче за нормальні значення.

storinka.com.ua

Последние новости

Погода

Николаев
небольшой снег
-2.2 ° C
-2.2 °
-2.2 °
93 %
8.5kmh
100 %
Сб
-3 °
Вс
-4 °
Пн
-5 °
Вт
-4 °
Ср
-3 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here