Среда, 1 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеМайбутнє вже настало: в Україні запрацювали перші телемедичні платформи

Майбутнє вже настало: в Україні запрацювали перші телемедичні платформи

В Україні пройшли успішне випробування  два телемедичних проєкти , які змінюють філософію української медицини – стиль роботи лікарів та їхні взаємини з пацієнтом.

Про це повідомила  пресслужба  Міністерства охорони здоров’я України.

Повідомляється, що йдеться про:

  • Teledoc Health, систему, що надає можливості віртуальної допомоги;
  • Rehabilitation Gaming System, платформу нейросенсорної реабілітації, яка за допомогою гаджетів допомагає комплексно лікувати пацієнтів з пошкодженням мозку і опорно-рухового апарату.

– Телемедицина – згусток сучасних технологій. Це майбутнє вже настало. Нам представився унікальний шанс скористатися вже готовими рішеннями і впровадити їх в Україні, – зазначила заступник міністра охорони здоров’я з питань цифровізації Марія Карчевич.

Відзначається, що основні функції платформи Teledoc Health виконує робот Litev3 – девайс, який максимально наближає віртуальні відвідування до реальних.

За допомогою вбудованої керованої камери дуже високої роздільної здатності можна  ретельно  обстежити пацієнта, вимірювати температуру, тиск і підключати діагностичне обладнання.

Система дає можливість у деяких випадках повністю замістити  роботу медперсоналу , може самостійно рухатися і передавати дані для консиліумного рішення щодо лікування кожного хворого.

Вже вісім таких пристроїв працюють  у п’яти містах України , створивши синергічну мережу провідних закладів охорони здоров’я. Планується розширення мережі до 30 пристроїв.

Платформа Rehabilitation Gaming System – це  телереабілітація  для підвищення якості життя людей з пошкодженням мозку і опорно-рухового апарату.

Проєкт адаптований до конкретних потреб кожного окремого пацієнта від гострої до хронічної фази після пошкодження головного мозку.

В ігровій формі за допомогою звичайного гаджета хворий виконує  прості вправи . Рухи пацієнта програмуються, по кожному розробляється спеціальна програма, яка фіксує динаміку і враховує помилки в графіках і у відсотковому вимірі.

Це  справжній прорив  у лікуванні пацієнтів з дитячим церебральним паралічем, хворобою Альцгеймера. Це також допомога пацієнтам, які отримали різні травми, контузії, порушення мозкової діяльності в результаті поранень і вибухів під час бойових дій.

Платформа Solo забезпечує  захист інформації , яка є найважливішою умовою роботи проєктів телемедицини, особливо в умовах воєнного стану.

Последние новости

Погода

Николаев
небольшой снег
0.9 ° C
0.9 °
0.9 °
95 %
8.2kmh
100 %
Ср
2 °
Чт
1 °
Пт
0 °
Сб
0 °
Вс
-4 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here