Среда, 8 февраля, 2023
ГлавнаяОбществоМайже 40% будинкових лічильників тепла вже пройшли чергову метрологічну повірку

Майже 40% будинкових лічильників тепла вже пройшли чергову метрологічну повірку

Одразу по закінченню опалювального сезону 2021-2022 рр. ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» розпочало роботи з чергової метрологічної повірки комерційних приладів обліку теплової енергії, адже їх справність – запорука прозорих нарахувань за тепло. Наразі повірено майже 40% теплолічильників від загальної кількості тих, де закінчився міжповірочний інтервал та які прийняті на абонентський облік підприємства.

Незважаючи на розпочату повномасштабну війну та постійні терористичні обстріли Миколаєва, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» продовжує відповідально виконувати свої договірні зобов’язання перед споживачами.

Ми продовжуємо підготовку до опалювального сезону 2022-2023 рр., виконуючи роботи з обслуговування та ремонту теплових мереж, теплових лічильників та іншого обладнання. І кожна оплата абонентів є надзвичайно важливою для роботи підприємства, адже фінанси необхідні для розрахунків за енергоносії, закупівлю необхідних матеріалів та устаткування, відновлення теплових мереж тощо. Ми вдячні миколаївцям за розрахунки з підприємством у цей нелегкий період, і закликаємо й надалі по можливості сплачувати за отримані послуги, – коментує директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

Зазначимо, що з листопада 2021 року споживачам нараховується плата за абонентське обслуговування за індивідуальними договорами на постачання теплової енергії. Кошти від якої, у тому числі, спрямовуються на ремонт, чергову метрологічну повірку або ж заміну комерційних вузлів обліку теплової енергії на сучасні та вищого класу, у разі якщо ті не пройшли повірку/ вийшли з ладу/ збіг термін їхньої експлуатації.

 

Последние новости

Погода

Николаев
переменная облачность
-8.4 ° C
-8.4 °
-8.4 °
93 %
2.8kmh
50 %
Ср
-4 °
Чт
-3 °
Пт
-0 °
Сб
1 °
Вс
1 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here