Среда, 1 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеМедики спростували найпопулярніші міфи про рак

Медики спростували найпопулярніші міфи про рак

На сьогодні рак все ще залишається тим захворюванням, яке не вдалося вивчити до кінця. Занадто багато питань про походження онкології не мають відповіді. Медики говорять про те, що є певні фактори, які можуть підвищувати ризик розвитку хвороби. До їх числа належить спадковість, шкідливі звички, погана екологія та інше. Разом з тим існує величезна кількість міфів щодо онкології, в які продовжують вірити люди.

Про це повідомляє MedicalXpress.

Фахівці розповіли про те, що з поширених розповідей про рак є міфом.

Рак грудей виникає через дезодоранти
Немає ніяких доказів того, що дезодоранти можуть провокувати розвиток раку молочної залози. Частина проведених досліджень продемонструвала, що в засобах гігієни можуть бути присутніми певні речовини, небезпечні для здоров’я. До їх числа відносять парабени та алюміній. Речовини вбираються через шкірний покрив або ж можуть потрапити в організм через порізи, подряпини та інші рани. При цьому вченим не вдалося довести експериментальним шляхом, що це якось впливає на підвищення ризику розвитку онкології.

Розігрів їжі в мікрохвильовій печі в пластиковому посуді
Пластиковий посуд, на якому є відмітка, що його використання в мікрохвильовій печі безпечне, дійсно не представляє абсолютно ніякої загрози для людського здоров’я. Краще не використовувати ті пластикові контейнери, які не призначені для розігріву в них їжі. Причиною цього є те, що такий пластик може розплавитися або ж під час нагрівання буде виділяти небезпечні речовини, які потраплять в їжу.

Цукор прискорює розвиток онкології
Немає ніяких досліджень, які б підтверджували це. Вченим потрібні додатково вивчити питання щодо того, як пов’язані між собою онкологія і присутність в раціоні людини цукру. Звернути увагу варто на те, що абсолютно всі клітини людського організму залежать від цукру, який виступає джерелом енергії. Ракові клітини не стали винятком. Одночасно з цим потрібно розуміти, що глюкоза не може спровокувати появу раку.

Онкологія заразна
Не варто цуратися людей, які хворіють на рак. Дана хвороба не передається, тому можна спілкуватися з хворою людиною і контактувати з нею. Це дуже важливо для онкохворого, адже йому в цей складний період життя дуже потрібна підтримка оточуючих.
planetanovosti.com

Последние новости

Погода

Николаев
небольшой снег
0.9 ° C
0.9 °
0.9 °
95 %
8.2kmh
100 %
Ср
2 °
Чт
1 °
Пт
0 °
Сб
0 °
Вс
-4 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here