Николаев
Понедельник, 15 августа, 2022
ГлавнаяАктуальноМФК «Миколаїв» розійшовся з «Нікополем» внічию

МФК «Миколаїв» розійшовся з «Нікополем» внічию

10 жовтня матч на стадіоні в Нікополі з однойменною командою завершився для «корабелів» з рахунком 1: 1.

Голи: 1: 0 — Соловйов (46 ‘), 1: 1 — Жавко (57’).

Підопічні Сергія Шевченка дали чітко зрозуміти, що спробують вже в першому таймі вирішити результат матчу. Вони вже на 20-й секунді матчу виводили на ударну позицію Сурженко, але він в протиборстві із захисником опинився на газоні. Правда, суддя зафіксував порушення правил саме у миколаївця.

На лівому фланзі активний Нечипоренко, на 3-й хвилині він виконав кутовий, Кравченко, отримавши м’яч, вдарив, але за лінію воріт.

В атаку потягнулися і гравці миколаївської оборони Мельничук і Голубка, який після дискваліфікації повернувся в стрій. Але не виходило.

Господарі не спокушали долю, всі свої дії побудували на контратаках. Найбільш, мабуть, неприємний і курйозний момент стався в середині тайму. Окатий ледь не з центру пасував назад воротарю Фастова. Але зробив не дуже вдало. М’яч полетів у кут поля. Підступно відскочив від прапорця прямо до гравця господарів, а не Фастова, який летів рятувати ситуацію, оголивши при цьому ворота. На щастя, все обійшлося.

На 27-й хвилині дуже перспективну флангову передачу робив Нечипоренко, але ніхто не зміг дотягнутися до м’яча.

А 100-відсотковий гольовий момент у першому таймі був по суті один. На 32-й хвилині Жавко вкинув м’яч з-за бокової в штрафну господарів, Голубка головою перекинув у воротарський, після чого він опинився у Сурженко. Наш півзахисник змістився вліво, пробив повз воротаря Зновенко. Але його підстрахував Горілий, вибивши м’яч з лінії воріт.

Миколаївці володіли ініціативою, але складалося враження, що вони, як мінімум, хочуть, занести м’яч у ворота маріупольців, що зазнали в ці хвилини сум’яття.

У другому таймі все змінилося. Куди поділася боязкість і невпевненість господарів! Вони стали діяти агресивно і напористо. І перша ж їхня атака завершилася голом. По лівому флангу пройшов Сидоренко, скинув м’яч в штрафну набігав туди Соловйову. Опинившись ніким не прикритим, він вразив ворота з 11-метрової позначки. 1: 0.

Через хвилину господарі організували таку саму комбінацію і могли подвоїти рахунок. На цей раз Фомін вивів Соловйова на ударну позицію. Але нападник з точки тепер вдарив вище воріт.

Миколаївці схаменулися. На 58-й хвилині Кравченко сильно пробив метрів з 25-ти. Голкіпер насилу парирував цей м’яч. Першим у нього виявився Жавко і відправив його в порожні ворота 1: 1.

Миколаївці продовжили атаки. Той же Кравченко потужно пробив з штрафного майданчика суперника — м’яч просвистів над поперечиною. А на 68-й і 69-й хвилинах було жарко у миколаївських воріт. В одному випадку м’яч пролетів за півметра від стійки, в іншому випадку голкіпер взяв удар з-за меж штафной від Рубчинський.

На 77-й хвилині суддя вилучив з поля Фоміна за друге попередження. Опинившись вдесятьох, господарі знаходили час і на атаки. Вони були малоперспективні, але час потягнули. Та й у миколаївців особливих моментів не було. Запам’ятався хіба що потужний удар оката метрів з тридцяти. Воротар парирував. Додані п’ять хвилин ситуацію на полі не змінили. МФК «Миколаїв» і ФК «Нікополь» грають внічию.