Понедельник, 4 марта, 2024
ГлавнаяАктуально«Миколаїв» на власному полі поступився львівському «Руху»

«Миколаїв» на власному полі поступився львівському «Руху»

В 1/16 фіналу Кубка України з футболу «Миколаїв» на власному полі поступився львівському «Руху».

Початок зустрічі залишився за господарями, які грали у темно-синій формі. У першій атаці матчу гравець «Миколаєва» Станіслав Нечипоренко пробив у бік воріт гостей, втім голкіпер Олександр Бандура відбив м’яч подалі від брамки.

Вже на 20-й хвилині «Корабели» залишилися у меншості. Пряму червону картку отримав Павло Березянський за порушення правил біля власного штрафного майданчика над футболістом «Руху» Орестом Кузиком.

Гості скористалися кількісною перевагою у цій зустрічі – після передачі від бразильця Таллеса з далекої відстані пробив нападник «Руху» Данііл Кондраков – 0:1.

На 44-й хвилині матчу львів’яни подвоїли перевагу. Після удару від аргентинського захисника Фабрісіо Альваренги м’яч влучив у руку гравцеві «Миколаєва» Юрію Голубці, який перебував у штрафному майданчику. Пенальті реалізував Данііл Кондраков.

У другій половині гри на 66-й хвилині з близької відстані пробив гравець «Руху» Орест Кузик, втім м’яч пройшов повз ворота. На 89-й хвилині нападник «Миколаєва» Владислав Жавко з-за меж штрафного майданчика пробив повз ворота гостей.

Наприкінці зустрічі гравець «Миколаєва» Віктор Окатий у власному штрафному майданчику порушив правила на футболісті «Руху» Василеві Рунічу. Пенальті реалізував Данііл Кондраков.

Підсумковий рахунок у матчі – 0:3 на користь гостей. До наступного раунду Кубку України з футболу проходить львівський «Рух».