Воскресенье, 14 июля, 2024
ГлавнаяОбществоМиколаїв отримав партію сучасного ІТ-обладнання для технічного переоснащення міського кол-центру

Миколаїв отримав партію сучасного ІТ-обладнання для технічного переоснащення міського кол-центру

Миколаїв отримав партію сучасного ІТ-обладнання для технічного переоснащення міського кол-центру, який щоденно обробляє понад 3500 заявок про допомогу та аварійні ситуації від мешканців міста.

Техніку придбали за підтримки міжнародних партнерів.

«Для допомоги мешканцям та вимушеним переселенцям у місті працює кол-центр, який обробляє близько 3500 заявок щодня. Запити про допомогу надходять також і від жителів Миколаївщини. Для того щоб збільшити кількість опрацьованих звернень, наша команда технічно оновлює сервіс допомоги миколаївцям. Це може вдвічі збільшити ефективність роботи міських служб. І ми продовжуємо над цим працювати», – каже Анна Ганжул, координаторка проекту.

Мережеве устаткування, пристрої безперебійного живлення, професійна гарнітура та інші необхідні девайси для зв’язку через IP-телефонію для роботи 10 операторів будуть передані міській службі з обробки звернень громадян. Окрім запитів про допомогу служба опрацьовує звернення щодо усунення аварійних ситуацій та скарги від громадян.

«Аварійні вимкнення та робочий процес 24/7 стали доброю перевіркою для обладнання відділу обробки звернень громадян. Дякуємо міжнародним партнерам за допомогу, що надали все необхідне. Це дозволить нам повноцінно виконувати свої функціональні обов’язки та бути корисними мешканцям Миколаєва», — зазначає Елена Булавка, начальник відділу обробки звернень громадян «Колцентр 1588» Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради / Contact Center при Миколаївській міській раді

Ініціативу реалізує Ресурсний центр громадських ініціатив у партнерстві з Агенція розвитку Миколаєва

 

 


Последние новости

Погода

Николаев
облачно с прояснениями
17.7 ° C
17.7 °
17.7 °
90 %
1.7kmh
60 %
Вс
34 °
Пн
30 °
Вт
33 °
Ср
32 °
Чт
25 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь