Вторник, 21 мая, 2024
ГлавнаяПолитикаМиколаїв отримає від Bloomberg Philanthropies 50 тисяч доларів на кліматичні ініціативи

Миколаїв отримає від Bloomberg Philanthropies 50 тисяч доларів на кліматичні ініціативи

Миколаїв отримає від Bloomberg Philanthropies грант 50 тисяч доларів США на кліматичні ініціативи. Про це повідомляється на сторінці Агентства розвитку Миколаєва в «Фейсбуці».

«Ми успішно написали грант і отримаємо фінансування та технічну допомогу від Bloomberg Philanthropies Youth Climate Action Fund (молодіжного фонду кліматичних дій). Гроші будуть розподілені в якості мікрогрантів для фінансування ряду кліматичних ініціатив під керівництвом молоді: від збільшення кількості висаджених дерев або громадських просвітницьких кампаній до запуску ініціатив з переробки та зменшення кількості відходів та участі в плануванні пом’якшення наслідків зміни клімату», — сказано в повідомленні.

Миколаїв приєднується до Фонду разом з 99-ма іншими містами з 38 країн світу на шести континентах, що представляють більше 62 мільйонів жителів. Міста, які протягом шести місяців будуть активно впроваджувати програму мікрогрантів за рахунок виділених 50 тисяч доларів США, отримають згодом додаткові 100 тисяч доларів США на підтримку більшої кількості молодіжних проектів протягом одного року.

В рамках молодіжного фонду кліматичних дій міський голова Миколаєва оголосить відкритий конкурс для нових і амбітних проєктів, пов’язаних зі зміною клімату, які вестиме молодь. Ці ідеї можуть включати освітні ініціативи (хакатони, опитування та дослідження, молодіжні тематичні клуби тощо); молодіжні проекти з пом’якшення та адаптації клімату (посадка дерев, відновлення лісів, міські городи, програми переробки та зменшення відходів, семінари з питань кліматичної стійкості та програми підготовки до катастроф); спільні молодіжні плани кліматичних дій (партнерство між лідерами міст та молодіжними групами для інформування про політичні ідеї, рішення чи дії, пов’язані з кліматом, або формування молодіжних кліматичних послів чи консультативних рад).

«Проєкт буде реалізовуватися Агентством розвитку Миколаєва, департаментом архітектури і містобудування Миколаївської міської ради і молодими жителями нашого міста, які проходили стажування в агентстві розвитку. Слідкуйте за новинами!»- додали організатори.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
11.9 ° C
11.9 °
11.9 °
91 %
2.1kmh
96 %
Вт
23 °
Ср
21 °
Чт
19 °
Пт
24 °
Сб
24 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь