Вторник, 28 мая, 2024
ГлавнаяАктуальноМиколаїв приєднався до Асоціації "Енергоефективні міста України"

Миколаїв приєднався до Асоціації «Енергоефективні міста України»

Сьогодні, 17 вересня, у Києві Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич разом із профільним заступником міського голови Дмитром Лазарєвим підписали угоду про вступ Миколаєва до Асоціації «Енергоефективні міста України».

Асоціація «Енергоефективні міста України» є офіційною національною структурою підтримки Угоди мерів, що об’єднує понад 90 муніципалітетів України та надає українським містам-учасникам відповідну інформаційну та консультативну допомогу.

Міський голова Олександр Сєнкевич підкреслив, вступ Миколаєва до Асоціації позитивно вплине на покращення енергоефективності міста.

«Попереду – велика робота, активна співпраця з АЕМУ, співпраця з донорськими структурами та міжнародними організаціями в розробці та реалізації проектів з підвищення енергоефективності. Прийняте рішення має на меті адаптувати виконавчу структуру міста для вирішення завдань стратегічного та оперативного управління енергією на нашій території», — прокоментував Олександр Сєнкевич.

За словами Дмитра Лазарєва, членство Миколаєва у Асоціації «Енергоефективні міста України» дасть змогу більш ефективно підходити до реалізації місцевої енергетичної політики.

«Відтепер Миколаїв буде більш ефективно підходити до реалізації енергетичної політики — отримувати кваліфіковану допомогу та консультації при розробці та впровадженні системи управління енергією, розробці плану дій для реалізації енергетичної політики з метою ефективного використання енергетичних ресурсів, посилення енергетичної безпеки, покращення якості надання послуг та захисту довкілля. А ще – залучати грантові та донорські організації для впровадження заходів з енергоефективності у Миколаєві», — наголосив Дмитро Лазарєв.

 

 


Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
19.3 ° C
19.3 °
19.3 °
65 %
4.9kmh
100 %
Вт
18 °
Ср
21 °
Чт
21 °
Пт
24 °
Сб
23 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь