“Миколаївоблтеплоенерго” 17 червня 2024 року оголосило тендер на реконструкцію котельні з встановленням 2-х газових когенераційних установок.
Про це свідчать дані системи публічних закупівель Prozorro.
Очікувана вартість робіт складала 29 мільйонів 314 тисяч 54 гривні.
Переможцем торгів стало товариство “Укрспецсервіс” з пропозицією у 29 мільйонів 283 тисячі 900 гривень.
Згідно з даними YouControl означено товариство було зареєстровано у 1997 році. Бенефіціарами є мешканці Чернігова – Світлана, Віктор та Олексій Козлови. Розмір статутного капіталу – 100 тисяч гривень.
Усього з 2015 по 2024 рік товариство “Укрспецсервіс” заробило на державних тендерах 143 мільйони 621 тисячі 205 гривень. Слід зазначити, що товариство вперше вийшло на миколаївський ринок закупівель.
Всі судові справи, в яких фігурує товариство позначені 2024 роком. Це – 40 адміністративних, 74 господарських та 52 кримінальних судових справ.
Наразі є справа про визнання додаткових угод недійсними та стягнення коштів, яку розглянув Господарський суд Чернігівської області 2 липня.
Одна з кримінальних справ привертає особливу увагу, бо стосується завищення цін на закупівлю. Справа була розглянута судом 21 травня поточного року.
За наявною інформацією Дитячим Фондом ООН ЮНІСЕФ разом з Міністерством соціальної політики України реалізовується багатоцільова програма грошової допомоги “Спільно” для вразливих родин з дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки.
В рамках вказаної програми здійснювалася закупівля блочно-модульних котелень (далі БМК) на твердому паливі різної потужності, які встановлювались в інклюзивно-ресурсних центрах та закладах освіти на території Києва та в інших областях.
Протягом 01.01.2022-30.06.2023 Дитячий Фонд ООН ЮНІСЕФ здійснив закупівлю БМК у ТОВ “Укрспецсервіс” на загальну суму 162 мільйони 449 тисячі 998 гривень.
За попередньою інформацією, яка перевіряється у кримінальному провадженні, ТОВ “Укрспецсервіс” створило механізм привласнення частини грошових коштів отриманих від ЮНІСЕФ шляхом значного завищення вартості об’єктів закупівлі.
Наразі переможець очікує рішення, бо 2 червня замовник вирішив скасовувати закупівлю з причини виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель. Період оскарження триває до 13 липня.
А на тендері з капітального ремонту будівлі миколаївського коледжу знайшли можливі завищення цін. Також у підрядників знайшли корупційний досвід, а сам тендер був проведений всупереч законодавству та рішенню Державної аудиторської служби.
Аналіз підсумкової відомості ресурсів договору підтверджує цю гіпотезу і вказує на те, що ціни на деякі будматеріали завищені у два, три, та навіть чотири рази. Таким чином, існує ризик завищеної вартості договору на суму від 2 851 496 гривень до 4 281 258 гривень.
Також Миколаївська ОДА завищила ціни на будматеріали у 2-3 рази на тендерах з реконструкції водогону на 1,05 мільярд гривень.
У вересні за результатами тендерів Департамент містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської ОДА уклав вісім угод на реконструкцію водогону загальною вартістю 836 мільйонів гривень.
У підсумкових відомостях найбільше коштів йде на водопровідні труби. Порівняно з ринковими, ціни на них завищені у 2-3 рази.
Ще три процедури на 209 мільйонів гривень наразі заблоковані в Антимонопольному комітеті через скаргу дешевшого учасника, якого відхилів замовник.
Поширити це:
Подобається це:
Подобається Завантаження…