Воскресенье, 26 мая, 2024
ГлавнаяПолитикаМиколаївська міськрада на позачерговій сесії прийняла ряд рішень щодо відновлення водопостачання

Миколаївська міськрада на позачерговій сесії прийняла ряд рішень щодо відновлення водопостачання

Депутати Миколаївської міськради на позачерговій сесії 13 травня внесли ряд змін у свої попередні рішення. Про це повідомляється на сайті міськради.

Як повідомив міський голова Олександр Сєнкевич, необхідність термінового скликання сесії була обумовлена тим, що Кабінет Міністрів України прийняв ряд рішень щодо забезпечення Миколаєва питною водою, і тепер потрібно було оперативно внести зміни в назви міських програм, щоб вони відповідали рішенню Кабміну.

Йдеться про будівництво магістрального водопроводу з Нової Одеси.

Зміни потрібно було внести в рішення в програму соціально-економічного розвитку міста, в бюджет Миколаєва, а також в рішення про визначення замовника будівництва. З усіх питань депутати проголосували одноголосно.

Так, проект «Нове будівництво магістрального водопроводу м. Нова Одеса — м. Миколаїв для забезпечення водою міста Миколаєва у зв’язку з необхідністю ліквідації негативних наслідків, пов’язаних зі знищенням Каховської гідроелектростанції, Миколаївська область. Ділянки 1, 2, 3, в т. ч. проектно-вишукувальні роботи та експертиза» було перейменовано на «Нове будівництво водозабору з р. Південний Буг (м. Нова Одеса, Миколаївська область) та магістрального водопроводу для забезпечення водою м. Миколаєва у зв’язку з необхідністю ліквідації негативних наслідків, пов’язаних зі знищенням Каховської гідроелектростанції, Миколаївська область, I, II, III ділянки».

У програмі соціально-економічного розвитку були уточнені назви ряду пунктів, а також її доповнили пунктом про реконструкцію Жовтневого водосховища.

У рішення про бюджет міста були внесені зміни за назвою трьох водопроводів і додана стаття витрат на реконструкцію Жовтневого водосховища в сумі 330 тисяч гривень шляхом перерозподілу в межах лімітів управління капітального будівництва.

Що стосується рішення про затвердження замовника будівництва, то там також потрібно було привести назви об’єктів будівництва водопроводу для забезпечення водою Миколаєва у відповідність з рішеннями Кабміну і додати ще один об’єкт – Жовтневе водосховище.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
17.2 ° C
17.2 °
17.2 °
69 %
3.3kmh
96 %
Вс
15 °
Пн
20 °
Вт
18 °
Ср
19 °
Чт
20 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь