Понедельник, 22 июля, 2024
ГлавнаяАктуальноМиколаївська ТЕЦ обрала найдорожчу пропозицію на тендері

Миколаївська ТЕЦ обрала найдорожчу пропозицію на тендері

ПРАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль» уклала договір з НДІ «Теплоелектропроєкт» на розробку проєкту реконструкції ТЕЦ за 13,8 мільйонів гривень.

Про це свідчать дані системи публічних закупівель ProZorro.

Закупівля відбулася у березні 2024 року у форматі відкритих торгів з особливостями, що дозволяє замовнику призначити переможцем одного учасника. Очікувана вартість складала 19,8 мільйона гривень, однак деякі участники запропонували виконати роботу за близько 10 мільйонів гривень. Всього участь у тендері взяли чотири компанії:

-Київський науково-дослідний інститут «Енергопроект» (АТ КІЕП) з пропозицією у 9,9 мільйона гривень;
-Товариство з обмеженою відповідальністю «ТПС ІНЖИНІРИНГ» з пропозицією 9,7 мільйона гривень;
-Донецький проєктно-розвідувальний та науково-дослідний інститут «Теплоелектропроєкт», який запропонував найбільшу ціну – 13,8 мільйона гривень;
-Корпорація виробничих та комерційних підприємств «Союз» з пропозицією 9,8 мільйона гривень.

Миколаївська ТЕЦ відхилила три пропозиції учасників, які пропонували виконати роботу за суму на 10 мільйонів гривень меншу від оголошеної вартості закупівлі, та обрала переможцем НДІ «Теплоелектропроєкт», попри дорожчу на 4 мільйона гривень пропозицію у порівнянні з конкурентами, а також зауваження Антимонопольного комітету.

Своє рішення Миколаївська ТЕЦ аргументувала тим, що донецький інститут надав комплект документів про наявність в нього програмного комплексу для гідравлічного розрахунку теплових мереж. Одночасно в тендерній документації вказано, що ТЕО реконструкції генерації електроенергії розробляється без теплових мереж.

Це рішення в Антимонопольному комітеті України оскаржив один з учасників – київський науково-дослідний інститут «Енергопроект» (АТ КІЕП). АМКУ дійшов висновку, що ТЕЦ припустилася помилки, відхиливши пропозицію киян, та вимагав скасувати рішення про призначення переможцем «Теплоелектропроєкту».

Миколаївська ТЕЦ 14 травня скасувала рішення про перемогу донецького інституту, однак наступного дня знову відхилила пропозицію АТ КІЕП. А через місяць, 16 червня, ТЕЦ все ж уклала угоду із «Теплоелектропроєктом» на суму 11,7 мільйона гривень.

Наразі результати тендеру перевіряє Південний офіс Державної аудиторської служби.

Донецький проєктно-розвідувальний та науково-дослідний інститут «Теплоенергопрожєт» є структурною одиницею ПАО «Донбасенерго». Останнє входить до бізнес-групи донецького бізнесмена Едуарда Бондаренка «СЛАВ груп», свідчать дані аналітичної системи YouControl. Впродовж 2024 року «Теплоелектропроєкт» отримав підрядів на 71,3 мільйонів гривень, усі з яких — конкурентні лоти.


Після зриву опалювального сезону 2023-2024 років, Миколаївська ТЕЦ повідомила про наміри провести реконструкцію основних тепломагістралей та генеруючого обладнання.

Однак оскільки наразі ТЕЦ не має коштів на реконструкцію, тендер на заміну тепломагістралі по вулиці Пограничній на 500 мільйонів проводить комунальне підприємство «Миколаївоблтеплоенерго». А пізніше стало відомо, що збудувати нову тепломережу по вулиці Пограничній до початку опалювального сезону 2024-2025 не встигнуть через відсутність коштів.

Джерело

Поширити це:

Подобається це:

Подобається Завантаження…

Последние новости

Погода

Николаев
ясно
13.3 ° C
13.3 °
13.3 °
95 %
1kmh
0 %
Пн
26 °
Вт
23 °
Ср
26 °
Чт
23 °
Пт
24 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь