Воскресенье, 26 мая, 2024
ГлавнаяОбществоМиколаївські проекти відновлення представлені на Інклюзивному форумі відновлення громад у Києві

Миколаївські проекти відновлення представлені на Інклюзивному форумі відновлення громад у Києві

 

Заступник міського голови Миколаєва Сергій Коренєв взяв участь в інклюзивному форумі відновлення громад, організованому урядами України, Німеччини та Організацією Об’єднаних Націй. Захід пройшов у Києві 10 травня, повідомляється на сайті Миколаївської міськради.

Під час свого виступу на дискусійній секції «Координація гуманітарної допомоги та відновлення громад» Сергій Коренєв поділився успішним досвідом міста щодо впровадження практик доброчесності за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС.

«Завдяки впровадженим механізмам моніторингу та контролю гуманітарної допомоги, яка надходила до Миколаєва, у нас є готові звіти за 2022 і 2023 роки. У них відображена вся інформація про отримання, розподіл і використання допомоги. Зауважень до звітності немає. Скоро вся інформація стане доступна на нашому сайті з моніторингу гуманітарної допомоги, розробленому за підтримки EUACI», – розповів у своїй доповіді Сергій Коренєв .

Крім того, стратегічні пріоритети Миколаєва та основні проекти відновлення були представлені на виставці, де окремі громади демонстрували свої досягнення та інновації в післявоєнному відновленні. Один з проектів — вирішення в Миколаєві проблеми з прісною водою: спільно з Boreal Light GmbH за підтримки німецького державного банку KfW DEG було запущено виробництво і поставка опріснювальних систем Winture PlanetCube, що працюють на сонячних батареях. Їх сумарна пропускна здатність становить близько 125 000 л/год, що допомогло забезпечити Миколаїв питною і поливальною водою.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
17.2 ° C
17.2 °
17.2 °
69 %
3.3kmh
96 %
Вс
15 °
Пн
20 °
Вт
18 °
Ср
19 °
Чт
20 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь