Суббота, 28 января, 2023
ГлавнаяАктуальноМиколаївські спортсмени завоювали 7 нагород на Міжнародному турнірі з бразильського джиу-джитсу

Миколаївські спортсмени завоювали 7 нагород на Міжнародному турнірі з бразильського джиу-джитсу. Про це поінформував мер Миколаєва Олександр Сєнкевич на офіційній сторінці в фейсбуці.

«Змагання відбулись 18 грудня у місті Кишинів (Молдова).Миколаїв представляли 7 спортсменів команди «ZR Team». Вони вибороли 7 індивідуальних медалей та 2 командне місце: золото — Андрій Тріфонов, Васіліса Козелецька, Олександр Поддубнийсрібло — Роман Сандул, Давід Іщенкобронза — Дмитро Талагаєв, Іван СандулЗагалом миколаївські борці команди «ZR Team» цього року взяли участь у семи змаганнях, за результатами яких вибороли 33 медалі та 2 кубки!Вітаю спортсменів та їхнього тренера Євгена Сандула з перемогами! Так тримати!»