Пятница, 14 июня, 2024
ГлавнаяАктуальноМиколаївський пологовий будинок №2 отримав сучасний наркозно-дихальний апарат

Миколаївський пологовий будинок №2 отримав сучасний наркозно-дихальний апарат

Під час роботи на окрузі народний депутат України Олександр Гайду особливу увагу приділяє медичним закладам Корабельного та Інгульського районів. Оскільки одним зі своїх першочергових завдань народний обранець вважає підвищення якості та безпеки медичних послуг, він систематично сприяє залученню коштів соціально-економічної субвенції на оснащення миколаївських медичних закладів сучасним обладнанням.
Одним з таких закладів є КНП «Пологовий будинок №2» Миколаївської міської ради. За ініціативи народного депутата минулого року з державного бюджету було виділено кошти у розмірі 990 тисяч гривень на закупівлю наркозно-дихального апарату експерт-класу. Завдяки новітньому обладнанню, лікарі можуть надавати високоспеціалізовану медичну допомогу. Апарат якнайкраще пристосований для використання під час оперативних втручань в акушерстві та гінекології. Наразі сучасне обладнання вже працює у стінах медичного закладу.
«Що найголовніше, придбання такого сучасного обладнання – це насамперед безпека породіль. Зі свого боку роблю все можливе, аби наші медичні заклади були оснащені усім необхідним обладнанням для надання пацієнтам якісної та своєчасної допомоги. Створюємо доступну та безпечну медицину разом!», – каже Олександр Гайду.
Таким чином, завдяки небайдужій позиції народного депутата Олександра Гайду до проблем медичної галузі Миколаєва, пологовий будинок № 2 отримав довгоочікуваний наркозно-дихальний апарат, а городяни – якісну та своєчасну медичну допомогу.

 

Источник

Последние новости

Погода

Николаев
небольшой дождь
10.2 ° C
10.2 °
10.2 °
98 %
3.9kmh
100 %
Пт
16 °
Сб
20 °
Вс
22 °
Пн
22 °
Вт
23 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь